Aktivní komunikace aneb jak maximalizovat zpětnou vazbu

Vzdělávání je celoživotní proces, během něhož dochází k povinnému i individuálnímu vzdělávání. Někdo studuje roky všechny stupně vysokoškolského vzdělání, někdo jiný zůstává u maturitní zkoušky a dále se vzdělává podle svých potřeb. Hodnota učení je ale nevyčíslitelná pro profesní i osobní život, protože právě díky znalostem a dovednostem získaným z knih či praxe rozšiřujeme své povědomí a možnosti osobnostního růstu.

Kurz zpětné vazby

Jednou z možností, jak se dále vzdělávat, je návštěva kvalitního kurzu. Pokud chcete prohloubit své komunikační znalosti, vyzkoušejte kurz zpětná vazba, kde se mimo jiné naučíte pracovat s kritikou i oceněním. Zpětná vazba je velmi důležitá a hraje klíčovou roli v aktivní komunikaci mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem i na dalších pozicích. Velký význam má zpětná vazba například při hodnocení pracovníků, domluvy mezi kolegy i komunikaci se zákazníky. Kurz je kromě teoretické roviny koncipován do praxe, proto se během něho seznámíte rovněž s praktickými ukázkami. Otevřené kurzy na zpětnou vazbu vás naučí chválit a též kritizovat, motivovat zpětnou vazbou podřízené, cvičit zpětnou vazbu nebo umět pracovat s komplikacemi ve zpětné vazbě.

Kvalita za rozumnou cenu

Špičkové školení a kurz jsou vedeny odborníky z přední poradenské a vzdělávací společnosti MotivP, která na českém i slovenském trhu drží stabilní pozici. Na trhu funguje již více než 20 let a pravidelně otevírá žádané kurzy pro náročné zákazníky. Malý počet účastníků slibuje individuální přístup a maximální efekt z celého kurzu, během něhož se naučíte odhalit slabiny v komunikaci. Kurzy jsou otevírány pravidelně, navštívit můžete dva termíny v Brně nebo si vybrat ze dvou termínů v Praze. Kurzy jsou navíc cenově dostupné a mohou vám ukázat další cestu a možnosti, jak vylepšit své stávající znalosti v aktivní komunikaci.

Podobné články