Život bez nežádoucích chloupků větším dobrodružstvím?

Dámy! Pánové! Jak se vám žije s nežádoucím ochlupením? Vy ještě trávíte čas s žiletkou a voskem? Především ženy dobře ví, jak velké omezení chloupky znamenají. Úsilí o dokonale hladkou pokožku jim dá zabrat mnohem více než mužům, kterým nějaký ten chloupek dokonce přidá na mužnosti. Naštěstí dnes život bez chloupků není výsledkem velké dřiny a úsilí, nýbrž jen chytrým řešením laserové dermatologie.

Víte, jak rychle roste chloupek?

Víte, jak rychle roste chloupek? Opravdu rychle, v závislosti na tom, jak si to s ním vyřídíte. Chloupek, který seříznete žiletkou se na druhý den opět přihlásí o slovo. A vy boj, s na první pohled ucházející zbraní – žiletkou, nemáte šanci vyhrát. Kdybyste totiž měli denně trávit s žiletkou 20 minut, za měsíc je to cca 10 hodin! Když budete chtít na chloupky vyzrát lépe a zvolíte například vosk, s chloupky se rozloučíte na dobu až 4 týdnů, protože je vytrhnete i s cibulkou, tudíž déle potrvá než opět narostou. Avšak ti, kteří od života čekají větší dobrodružství, budou hledat ještě o něco chytřejší řešení. Jím je laserová epilace, která vás zbaví chloupků natrvalo.

Laserová epilace – tajemství moderních žen a mužů

Znáte tajemství moderních žen a mužů? Jak to, že vaše kamarádka tak dobře všechno zvládá? Jak to, že je vždy perfektně upravená? Buď je z ní superžena a nebo spíše využila laserovou epilaci, která jí šetří spoustu času. O chloupky se jednoduše starat už nemusí, a proto má logicky více času na ostatní věci. Tím pádem může být život těch, kteří zákrok podstoupili mnohem dobrodružnější. V současné době je laserová epilace považována za nejefektivnější způsob odstranění chloupků. Funguje na principu selektivní fototermolýzy, která způsobuje  rozpadnutí vlasových folikulů  bez možnosti jejich obnovy a znovuzrození. I přesto, že k úplnému odstranění chloupků je zapotřebí více procedur, nespolknou vám tolik času, jako na první pohled levnější žiletka.

Chcete mít i vy mnohem dobrodružnější život? Zbavte se chloupků jednou pro vždy a užijte si větší adrenalin než je holení žiletkou.

Podobné články