Hřejivá meditace pod taktovkou dřevěných briket

Představte si, jak ve vašem krbu praskají dřevěná polínka, vůně dřeva zaplaví celý dům a vy zjistíte, že vlastně nemyslíte vůbec na nic jiného než na tu pohodovou, útulnou a hřejivou atmosféru, kterou mimochodem nemůže topení plynem, elektřinou či uhlím nikdy napodobit. Přitom vás těší pocit, že používáte obnovitelné zdroje tepelné energie, které navíc chrání životní prostředí a nezatěžují ani vaše okolí nepříjemným zápachem či kouřem.

Díky našim lesům

Máte-li dřevo kde skladovat, měli byste jej objednat několik měsíců dopředu, protože jeho výhřevnost závisí především na tom, jak dobře jste dřevo nechali vyschnout. Abyste se zahřáli ještě více, můžete si objednat dřevo v celku a naštípat jej na jednotlivá polínka. Nebo na to všechno zapomeňte a zvolte jednodušší východisko s řadou skvělých výhod. Tímto řešením jsou jednoznačně dřevěné brikety.

Moderně, ekologicky a levně

Dřevěné brikety představuji ideální řešení pro váš kotel, kamna nebo krb. Vzhledem k technologii výroby se vám do rukou dostane úhledně tvarovaný kvádr, který je dokonale vysušený a připravený ihned k použití. Dřevěné brikety jsou tvořené lisovanými pilinami a jinými odpadními surovinami vznikajícími při dřevovýrobě. Tato biomasa je pak při vysoké teplotě a tlaku upravována tak, aby splnila veškeré standardy evropských norem a byla maximálně ekologická bez zbytečné popelavosti.

Palety v akci

Pilinové brikety jsou velmi dostupným a levným řešením pro vaše teplo domova. V průběhu roku se můžete setkat s různými slevami a výhodnými nabídkami. Dřevěné brikety v akci od firmy OPTIMTOP s.r.o. lze objednat v jakémkoli množství s využitím dopravy po celé České republice zdarma, navíc se zárukou praktického balení do palet a garancí nejvyšší kvality. Když k tomu připočtete praktickou stránku dřevěných briket, získáte skvělého pomocníka pro vaše kamna či krb na chalupě nebo v pohodlí domova.

Podobné články