DRFG cítí odpovědnost za podporu regionů

Osobní ale také obchodní vazba k regionu, ve kterém skupina působí je důvodem mnohaleté spolupráce mezi DRFG Davida Rusňáka a Regionální hospodářskou komorou Brno. Majoritní akcionář investiční skupiny DRFG David Rusňák cítí sepětí s regiony, ve kterých jeho skupina působí, a proto vnímá jako svou povinnost zlepšování kvality života v těchto oblastech. Svoje obchodní zájmy, jako jsou finance, telekomunikace a komerční nemovitosti, má skupina v současnosti napříč celou Českou republikou. Díky svým různorodým aktivitám klientům mohou nabídnout dluhopisy diverzifikované napříč skupinou, ale také do dalších klíčových oblastí. Skupina klientům nabízí také podílové fondy do nemovitostí. Na začátku listopadu loňského roku proto DRFG podepsala s RHK Brno generální partnerství na další tři roky.

Ředitel komory Čeněk Absolon si partnerství s DRFG velmi váží, podle něj je totiž David Rusňák člověkem, který je založený na pevných hodnotách a se silnou vnitřní integritou, a neplatí to jen v dobách, kdy se daří. Ekonomické výkony jsou v této době poloviční bez pevných, osobních a seriózních vazeb, myslí si Absolon.

Nadstandardní vztahy mezi komorou a DRFG pokračují

Komora svým členům poskytuje řadu služeb, není to jen podpora podnikatelských aktivit, které považuje za svůj hlavní cíl. Jedná se například o vzdělávání zaměstnanců členských organizací, kterým také zajišťují odborné poradenství, formou diskuzí pomáhají nalézt nové obchodní příležitosti. Kontakt se zahraničními firmami komora zajišťuje prostřednictvím centra mezinárodního obchodu. Spolupráce mezi DRFG a komorou je podle Absolona oboustranně prospěšná, díky tomu je RHK Brno ve společnosti Komety Brno, JazzFestBrno nebo Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Také převzetí aktivit Brno Business Clubu komorou svědčí o velmi dobrých vztazích. Klub už několik let umožňuje podnikatelům i veřejnosti setkávat se se zajímavými osobnostmi.

Podobné články