Hliníkové profily pro chovatele i pěstitele. Postavíte si z nich leccos

S hliníkovými profily se dnes setkáte poměrně často. Můžete na ně narazit ve zverimexech nebo třeba v obchodech se zahradnickými potřebami nebo v hobbymarketech. Z hliníkových profilů se totiž leccos vyrábí a staví. Své o tom ví hlavně chovatelé a také pěstitelé, kteří vědí, že z hliníkových profilů, respektive ze stavebnice Aluhobby, si lze postavit nejen venkovní voliéry pro své exotické druhy papoušků, ale také si lze postavit fóliovníky, které budou pěstované zelenině nabízet dokonalé podmínky pro jejich růst. 

Jak jsme zmínili, ideální je postavit si to, co potřebujete pro chov nebo pěstování, ze stavebnice Aluhobby. Ta se totiž skládá právě z hliníkových profilů, které lze následovně spojit s dalšími součástkami díky jednoduchému návodu. Prozraďme si, co všechno lze z hliníkových profilů postavit. 

Venkovní voliéry i ptačí klece

Patříte k chovatelům ptactva? Patříte ke stále se rozrůstající skupině chovatelů papoušků? V takovém případě víte, jak těžké je najít pro své okřídlené společníky dostatečně velké obydlí, které by plně vyhovovalo jejich potřebám. V případě, že nemáte čas obcházet zverimexy nebo obchody s chovatelskými potřebami, kde byste hledali správné obydlí pro andulky nebo větší druhy papoušků, z hliníkových profilů si postavte přesně tak velké obydlí, jaké váš papoušek vyžaduje. Postavíte nakonec venkovní voliéru nebo zvolíte spíše ptačí klec?

Terária 

Možná jste však chovatelem terarijních zvířat, jako jsou hadi, ještěrky nebo třeba pavouci. Zatímco u někoho budí tato zvířata velký respekt, někteří tato exotická, leč někdy velice nebezpečná zvířata milují natolik, že si je vodí domů. Pokud to máte stejně, pamatujte na to, že i tato zvířata potřebují dostatečně velké a prostorné terárium, které si lze opět postavit ze stavebnice Aluhobby. 

Fóliovníky

A něco také pro pěstitele zeleniny. Místo skleníku můžete postavit mobilnější zařízení, kterým je fóliovník a který nabízí taktéž skvělé podmínky pro pěstování nejednoho druhu zeleniny.

Podobné články