I plnoštíhlé ženy se chtějí líbit! Jen musí vědět, do jakého stylu šatů se obléknou

Některým mužům se líbí sexy útlé křivky, jiní nedají dopustit na holky krev a mlíko. Pokud patříte do kategorie dam s kily navíc, neměly byste se deprimovat. I vy se budete nápadníkům líbit, ale musíte mít pod čepicí. Vše, co má být ukryto, musí být ukryté. Začněte se orientovat v tom, co vaší postavě sedne.

Je úplně jedno, zda jste super hubená či naopak. Jestliže si obléknete nevhodný outfit, budete všem pro smích a stejně nikoho nezaujmete. Kostýmy, kalhoty a letní šaty pro plnoštíhlé jsou také trendy a elegantní. Zapomeňte na experimentování a držte se pravidel, které pro baculky platí. Zakažte si oblečení, které vás rozšiřuje, a vsaďte na modely, co vás opticky zeštíhlí.

Základní pravidla jsou striktně daná

Nezáleží na tom, jestli vybíráte kalhoty do práce nebo šaty na ples pro plnoštíhlé. Jako čert kříži se vyhýbejte oděvům s velkými květinovými vzory, pruhy, volány a řasením. Věřte, že menší potisky vás plně uspokojí a padnou vám jako ulité. Dávejte přednost šatům s drobnými kvítky, puntíky, tečkami, proužky a vyzkoušejte i kousky s nepravidelnými geometrickými vzory. Určitě vám nebudou slušet pravidelné střihy, ty vaši postavu zoškliví. Obrovské nebezpečí představují extra nařasené, obtáhlé, ale také extravagantní šaty. Soustřeďte se na lehkou asymetrii.

Se střihy buďte opatrná

Samozřejmě, že záleží na tom, jaký typ postavy máte. Jenomže kila navíc jsou přeci jen zásadní. Vyzkoušejte si tedy šaty delší a s rozparkem, košilové modely s knoflíčky a zavazováním v pase, zavinovací kousky s výstřihem do V, áčkové šaty nad kolena, asymetricky řešené oblečení. V úvahu nepřipadají trička, topy a šaty se špagetovými ramínky a zcela bez ramínek. Nenoste jen černou barvu a buďte hravá! Kombinujte tmavší a výraznější odstíny, ale vše s mírou.

Podobné články