Jednorázový vape pro e-kuřáky

Při neustálém zvyšování cen si stále méně kuřáků může dovolit krabičku denně, jak tomu bývalo dříve zvykem. Nejen proto se naopak velkému a rostoucímu zájmu těší elektronické cigarety v moderním designu, za rozumné peníze a zároveň s jednoduchou obsluhou. Zapomeňte na nepříjemný zápach z cigaret a užijte si svůj vaping v mnoha výjimečných příchutích ovoce, tabáku nebo sladkého aroma.

Dobře vypadají, skvěle chutnají

Elektronické cigarety vám vezmou dech svým designem. Jednoduchý, hravý a přitom nadčasový a elegantní – přesně tak by se dal popsat design e-cigaret elfbar. Tyto jednorázové elektronické cigarety si oblíbíte díky snadnému používání a dlouhé výdrži. Model cigarety elfbar 600 obsahuje dvě procenta nikotinu, takže zaujme sváteční kuřáky i náruživé milovníky dýmu. Navíc vám jedna cigareta vydrží více než šest set potahů, což lze přirovnat ke dvěma krabičkám klasických cigaret. Nikde nemusíte nic mačkat, nabíjet nebo s sebou nosit další příslušenství. E-cigarety z dílny znalého výrobce mají vestavěnou baterii 550mAh. Díky tomu je vaše nová, hygienicky balená cigareta připravena k okamžitému použití, nemusíte nic složitě montovat, skládat nebo žhavit. Na vás zůstává zvolit si příchuť.

Oblíbené ovocné vůně i experimenty, které stojí za zkoušku

Možná některé příchutě ze zvědavosti vyzkoušíte, garantujeme vám však, že u mnohých už zůstanete. Hustý dým a plná chuť jsou hlavními přednostmi elektronické cigarety. Žádný nepříjemný zápach, jen skvělá chuť a dostatečný přísun nikotinu. Sortiment zahrnuje samozřejmě tradiční ovocné vůně, jako je hroznové víno, jablko nebo sladké bobulovité plody. Každá cigareta vyniká v barevnosti. Za zmínku však rozhodně stojí též kombinace osvěžujícího ovoce, nebo nestárnoucí klasika v podobě mentolu. V neposlední řadě vás nadchne cena – ta je maximálně přívětivá a náruživým kuřákům slibuje značnou finanční úsporu, což při současném zdražování doopravdy oceníte.

Podobné články