Když děti udělají víc škody, než užitku

Jistě to znáte. Neposedné děti, plné energie, zlobí a neřízeně běhají a než by člověk řekl „švec“, tak je průšvih na světě. Rozbitá váza a vysklené okno bývají ještě tím „lehčím odvarem“. Přijde-li na řadu těžší kalibr a způsobí škodu v obchodě nebo ve škole, musí rodiče platit jako mourovatí.

Když poučky (ne-)platí

 

Tisíckrát omílaná poučka „nedělej to, nedělej, nedělej to“, už působí jako obehraná gramofonová deska a zabírá minimálně. Jedinou prevencí, jak zamezit škodám nebo jejich důsledky minimalizovat, je pojištění občanské odpovědnosti za škodu. Vztahuje se na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. Tedy i děti.

Zaplatí i „klukoviny“

 

Už žádné nervy, kdo zaplatí za rozbité okno nebo jiné klukoviny. Z pojistného plnění lze čerpat až do výše deseti milionů korun. Výhodou této pojistky je fakt, že má celosvětovou platnost a jste chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí. Chrání všechny členy společné domácnosti – manželku, partnera, druha, družku a hlavně děti. A co víc, sjednává se vždy bez spoluúčasti.

ERGO pojišťovna

ERGO je parťákem pro život

 

ERGO pojišťovna ví, že život je plný nástrah a záludností. Stojí vždy na vaší straně a je připravena vám kdykoliv pomoci. ERGO v Česku už 25 let poskytuje efektivní ochranu v takových případech, kdy někomu způsobíte škodu na majetku, zdraví či financích. Pojištění odpovědnosti sjednává jak pro občany, tak i pro zaměstnance. Její exkluzivitou je pak pojištění odpovědnosti přímo pro piloty a adrenalinové sporty.

Podobné články