Moderní rozhlasová a ozvučovací technika od české firmy

Obecní rozhlasy patří neodmyslitelně k prostředí venkova i města. Seznamují totiž obyvatele s důležitými událostmi, které se týkají života obce. Ať už je to sběr odpadů, informace o sportovních a kulturních akcích nebo zprávy ze místního zastupitelstva. Dobře nastavená rozhlasová a ozvučovací technika je proto důležitým předpokladem pro kvalitní šíření zvukového signálu.

Moderní bezdrátový rozhlas

Klasickému starému obecnímu rozhlasu již odzvonilo. Moderní technologie jdou stále dopředu a rozhlas bezdrátový zcela nahradil ten stávající. Jeho výhody tkví hlavně v tom, že je plně funkční i při výpadku elektrické energie a je schopen i v případě nepřítomnosti obsluhy na obecním úřadě zajistit varování obyvatelstva před nebezpečím požáru, povodní a podobně.

Komplexní služby od odborníků

Společnost ELMIK se na trhu pohybuje už čtvrt století. Za tu dobu nasbírala dostatek zkušeností, které zúročuje ve své práci. Zabývá se montáží i servisem městských a obecních bezdrátových i drátových rozhlasů po celé České republice. Ve spolupráci se svými zákazníky je schopna najít pro ně vždy to nejlepší řešení jejich situace. Výsledky její práce je možné najít také ve školách, které ozvučuje moderním rozhlasem s melodickým zvoněním.

Česká firma s dlouholetou historií

Firma ELMIK je ryze českou společností, která svoji činnost orientuje na tuzemské zákazníky. Umí ozvučit stadiony i sportovní komplex, obřadní a smuteční síně, kulturní domy nebo autobusová a vlaková nádraží. Firma nabízí svým zákazníkům také poradenskou činnost nebo zajištění dotace od ministerstva životního prostředí, která je zaměřená na snižování rizika povodní pomocí budování varovných a výstražných systémů.

Její zákazníci nemusejí být odborníky v oboru ozvučovací techniky. Stačí, když se obrátí na firmu ELMIK, třeba prostřednictvím jejích webových stránek https://www.elmik.cz/, kde se dozví podrobnosti o její činnosti. Navázat spolupráci je možné i telefonem. Firma se vždy snaží najít nejvhodnější řešení dle situace zákazníka. Její služby jsou komplexní a zahrnují nejen návrh, ale také montáž a servis rozhlasové a ozvučovací techniky.

Podobné články