Narozeninová oslava? Zkuste maškarní party

Velké rodinné oslavy jsou úžasné. Stejně prima jsou i večírky s přáteli. Jejich příprava je ale obvykle hodně náročná na čas a taky potřebujete nápad, jak celou oslavu pojmout. Můžete zařídit elegantní večírek, kde je povinný dress code a občerstvení formou bufetu, nebo zahradní oslavu spojenou s grilováním. Taky můžete uspořádat maškarní party.

Žertovné masky, kostýmy i dekorace

Vše, co na takovou party potřebujete, najdete na stránkách e-shopu Ptákoviny – Č.B., na stránkách plných inspirace. Sekce s dekoracemi obsahuje vtipné i strašidelné předměty, doplňky pro námořnický nebo pirátský večírek, stejně tak třeba na slet čarodějnic či Halloween.

Bohatý výběr je i v rozmanitých maskách, žertovných i strach vzbuzujících. Koupit si můžete také karnevalové kostýmy pro dospělé a z vaší maškarní party udělat opravdu luxusní záležitost.

Vyberte i vtipné dárky

V duchu oslavy si na stránkách najdete i dárky, které vhodně podtrhnou atmosféru. Z široké nabídky jsou perfektní různé humorné společenské hry, žertovné sexy kousky, kanadské žertíky, polštářky a další. Nebude jednoduché rozhodnout se pro jeden mezi tolika úžasnými možnostmi a vtipnými nápady. V každém případě žertovné dárky potěší každého se smyslem pro humor a vaší narozeninové party dodají další rozměr. Zkuste například spolu s občerstvením nabídnout barvící bonbony.

Nejen party pro dospělé

I dospělí si mohou hrát, mnohem víc ale oslavu v duchu maškarní party potěší vaše děti. Představte si to sami: zahrada plná tematických dekorací i pohoštění, na větvi zavěšená piňata se sladkostmi čeká, až ji oslavenec rozbije, a všude pobíhají skřítci, včelky, bobříci a princezny. Takové a ještě další karnevalové kostýmy pro děti najdete také na stránkách e-shopu. A když ještě obstaráte dort například s Gormity nebo Šmouly, bude oslava dokonalá a vaše děti budou opravdu nadšené.

Podobné články