Trendy gelové nehty – jak na ně?

Pokud chcete, aby vaše ruce a s nimi i nehty vypadaly vždy dokonale a zároveň se nechcete trápit se zdlouhavou každodenní péčí, měly by se vaší volbou stát gelové nehty. Oproti akrylovým nehtům či běžnému laku mají hned několik výhod, které jistě oceníte. Proč jsou lepší, jak si s nimi poradit a co budete potřebovat?

Největší výhody gelových nehtů

Gelové nehty jsou mnohem pevnější než klasické nehty, na kterých je aplikován obyčejný lak a současně o trochu měkčí než akrylové nehty. Je to jejich největší výhoda: Gelové nehty jsou pevné a současně poddajné, takže není třeba se o ně obávat ani při tvrdší práci. Díky použití gelu mohou nehty „dýchat“, takže nedochází k jejich ničení. Gelovky vám navíc vydrží krásné až 1 měsíc. Po tuto dobu není třeba se o nehty starat, stačí jen použít pilník a případně upravit jejich délku. Doporučuje se vždy po měsíci nehty nechat cca 2 dny odpočinout – to znamená aplikaci nového gelu odložit a dopřát nehtům regenerační kúru.

Neutrácejte zbytečně

Pokud se vám gelové nehty líbí, nemusíte za ně utrácet mnoho peněz. Existují totiž startovací sady na gelové nehty, se kterými gelové nehty doma snadno vytvoříte. Stačí jen dodržovat doporučený postup a naučit se aplikovat přiměřené množství gelu. Po osvojení si techniky vám modeláž nehtů zabere jen několik minut. Při výběru sady se věnujte kvalitě UV lampy. Čím větší výkon má, tím dokonaleji a rychleji dokáže gel na nehtech zafixovat. Pro ještě snadnější vytvoření krásných nehtů si pořiďte speciální gel-laky. Modelace je s nimi snadnější.

Hrajte si

Gelové nehty dávají prostor pro fantazii. Díky rozmanité paletě barev je možné vytvářet na nehtech originální kreace. IN jsou gelové nehty v červené, šedé nebo modré barvě. Hitem současnosti jsou zdobící folie na nehty, se kterými vytvoříte futuristicky originální vzhled.

Podobné články