Upravená zahrada v originálním pojetí

Upravené parky a veřejná prostranství, která nalezneme ve všech koutech republiky, jsou výtvorem profesionálních architektů, pro něž je práce současně koníčkem. Finální podoba každé zahrady je souhrnem několika kroků a postupů. Základem je použití kvalitních stromů, okrasných dřevin, růží a mnoha dalších rostlinných druhů. Avšak pro správný růst a vývoj potřebují také odpovídající substrát, hnojivo a samozřejmě pravidelnou péči.

Zavlažování a stavební úpravy

Zvláště velké plochy se navíc obtížně manuálně zavlažují, a je proto vhodné obstarat nejen rostliny, ale také praktická zavlažovací zařízení, která nezabraňují pohybu na trávníku nebo sekání trávy. Chytré systémy mají zabudované čidlo registrující srážky, a v této době svůj provoz omezují.

Zahradní architektura se stejně tak podílí na stavbách ploch z kamene či dřeva, budování zahradních schodišť či budování skalek. Každé výstavbě a osazení plochy předchází plán, po jehož odsouhlasení s klientem se začíná s realizací nové zahrady, veřejného prostranství či rekonstrukcí. Na počátku spolupráce se doporučují provést terénní úpravy, někdy jsou zapotřebí i výkopové práce. Na zřetel jsou vždy brány finanční možnosti investora.

Veškerý použitý materiál firma odebírá z osvědčených zdrojů nebo z vlastní produkce. Inspirací pro profesionály jsou také zahraniční studie, novinky a veletrhy. Během svého dlouholetého fungování společnost vytvořila stovky zahrad v různých částech republiky, které jsou i po letech stále svěží a plné života.

Krásná zahrada = spokojený zákazník

I vaše zahrada může být originální dílem vytvořeným zkušenými architekty, kterým skutečně záleží na spokojenosti zákazníka. Pokud jste dosud na zahradě trávili málo času, věřte, že po odborných zahradních úpravách ji budete jen neradi opouštět. V internetovém e-shopu můžete navíc získat nejen osvědčené rady a informace týkající se rostlin, ale též zakoupit požadované produkty. Vaše zahrada může být konečně barevná po celý rok, plnit očekávání náročných zákazníků a nabízet úchvatný prostor pro letní odpočinek.

Podobné články