Chytré skříně pro váš domov

Ať už bydlíte ve velkém rodinném domě či malém bytě, kde šetříte místem, jak se dá, vybírejte vždy nábytek chytře a tak, aby vám posloužil co nejdéle a byl maximálně variabilní. Přesně takové jsou totiž vestavěné skříně. Dříve nedostupný luxus, dnes nezbytná výbava každého bydlení. Vestavěný nábytek lze instalovat prakticky do každého pokoje, nejčastěji je však k vidění v ložnicích, dětském pokoji i na chodbě, kde dokonale ušetří místo a schová typický rodinný nepořádek.

Jak vybrat skříň?

To je otázka, kterou jste si určitě také položili, protože vybrat správnou skříň není pouze o vyhovujících rozměrech. Kdo chce kvalitní vestavěné skříně, měl by si nejprve sám podle svých preferencí a potřeb rozvrhnout, jak a kam je chce umístit. Vestavěné skříně mohou disponovat řadou polic, šuplíků i závěsných systémů a hlubokých košů. Každý má jiné nároky na skladování oblečení, někdo dává přednost věcem srovnaným do komínků, pro jiné neexistuje jiné řešení než šatní tyče umožňující pověsit každý kousek oděvu včetně kalhot, šátků a kravat.

Proto je pouze na vás, jakou skříň si navrhnete. Nespokojte se s kompromisem v podobě typizovaného nábytku, ten vždy nemusí odpovídat vašim představám a požadavkům. Například u vestavěné skříně do předsíně, kam potřebujete vměstnat boty všech členů rodiny, se určitě najde i místo pro vysavač a úklidové vybavení, pokud šetříte místem.

S dveřmi i bez nich vypadají in

Moderní skříně se těší oblibě také v ložnici či dětském pokoji. Díky vestavěnému nábytku, jenž využívá plochu na maximum zpravidla až ke stropu, získáte spoustu úložného prostoru navíc i na sezónní oblečení a vybavení. Inspiraci najdete online u specialistů na cenově dostupné a přitom funkční skříně s možností vlastních návrhů. Vestavěné skříně s dveřmi mohou být nejen v moderních designech a barvách dřeva či jednobarevném provedení, jejich nespornou výhodou je možnost velkých dveřních zrcadel, čímž nejen pozvednete skříň o úroveň výše, ale zároveň opticky prosvětlíte a zvětšíte místnost.

Podobné články