Dobře se cítit a vypadat můžete i na pracovišti

Není nic horšího, než když na pracovišti musíte pracovat celou směnu v nepříjemném, upnutém a obtáhnutém oblečení, které vás svazuje a omezuje v pohybu. Zastaralé pracovní uniformy jsou naštěstí nahrazovány moderními materiály a lichotivými střihy, jež ocení na pracovišti muži i ženy. Zejména na místech, kde je nezbytně nutný stejnokroj a kde se projeví všechny nedostatky vaší postavy, nadšeně přivítáte volnější střihy a rafinované kombinace barev. Jinak tomu není ani ve zdravotnické sféře, kde je nutné zachovat čistý minimalistický design a jednoduchost.

Americká značka představuje pohodlné uniformy

Populární módní značka Cherokee na trhu představila kvalitní pracovní oděvy, jejichž návrhy odpovídají potřebám skutečných zaměstnanců v pohybu. V internetovém obchodě www.medical.uniforms.cz můžete vybírat nové kolekce plné ženskosti i decentních barevných kombinací, díky čemuž je zachována ženskost a přirozenost a zároveň oblečení působí sportovně a profesionálně. Samozřejmostí jsou volné střihy s využitím bavlny a strečových materiálů, které neomezují v pohybu. Sportovní ležérnost nechybí ani u pánské kolekce produktů. Zdravotnické oblečení tvoří sortiment blůz, kalhot, šatů, čepic a v neposlední řadě sem patří též fonendoskopy ladící k barevným oděvům. Díky pohodlným online nákupům ušetříte spoustu času a ve výsledku též peněz, protože značka pracuje se špičkovými materiály a nabízí velmi atraktivní ceny. Vypadat dobře na pracovišti už nemusí být pouhým snem, ale skutečnou realitou!

Výběr velikosti podle tabulky

Propracovaná tabulka velikostí garantuje volbu správné velikosti pro vaše křivky. Vybavte své pracovníky komfortními pracovními oděvy, u nichž se sází především na kvalitu dílenského provedení a též důraz na detail. Nezapomeňte, že oděvy jsou jistou vizitkou vašeho personálu a samozřejmě též tím prvním, co řada návštěvníků a pacientů vnímá. Proto je uhlazenost, vkusnost a decentnost žádoucí i ve zdravotnických zařízeních. Nevzhledným bílým oděvům už dávno odzvonilo!

Podobné články