Dopřejte si své oblíbené Latte každý den. Na servis kávovaru volejte naše specialisty

Milujete vůni kávy a bez svého oblíbeného Latte si začátek dne neumíte ani představit? Pochutnejte si na své kávě každý den a servis kávovaru nechte na nás.

Vychutnejte si dokonalou chuť kávy Latte každý den

Caffé Latte patří mezi nejoblíbenější „mléčné kávy“ na světě. Pro výrobu latte se využívá espresso společně s mlékem. Automatické kávovary vám připraví vaši oblíbenou kávu automaticky, pákové kávovary mají k dispozici parní trysku, se kterou jednoduše napěníte mléko i s krémovou čepicí. Caffé Latte se skládá ze dvou vrstev, kdy se do espressa přidává mléčná pěna. Latte macchiato se skládá ze tří vrstev a espresso se naopak přidává do mléka.

Kávovar pro domácí přípravu Caffé latte

O dokonalou chuť vašeho oblíbeného Latte se postará váš kávovar. Abyste si po dlouhé roky mohli vychutnat svou oblíbenou kávu každý den, je nutné čas od času věnovat kávovaru zvýšenou péči. Kromě pravidelné údržby, která se provádí v pravidelných intervalech na základě signalizačních kontrolek přímo na kávovaru, byste kávovaru měli dopřát i profesionální servis. Ten doporučujeme provádět každé 1 – 2 roky.

Proč objednat velký servis u odborníků?

Servisy a opravy kávovarů DeLonghi zahrnují kompletní údržbu vašeho kávovaru. Provede se výměna těsnění, vyčištění trysek a seřízení celého zařízení. Hledáte servis či opravy kávovarů Philips? Obraťte se na nás. V dohodnutý čas vyzvedneme váš kávovar v Plzni a okolí zdarma, nebo jej stačí předat našemu kurýrovi. Kávovar napojíme na diagnostiku a obratem vás budeme informovat o jeho stavu, včetně ceny za opravu. Záleží na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej v původním stavu vrátíme zpět. Kávovary zpravidla opravujeme do 3 dnů.

Jaký kávovar vybrat pro výrobu vašeho oblíbeného Latté?

Uvažujete o nákupu nového kávovaru? Vyberte si u nás zánovní kávovary s minimálně roční zárukou, či stroj z řady repasovaných kusů. S výběrem vhodného kávovaru vám pomůže náš odborný personál po telefonu, nebo přímo u nás na prodejně ve Zbůchu u Plzně.

Podobné články