Matrace – základ pro spánek, odpočinek i domov

V posteli strávíme značnou část života a byla by škoda se neustále probouzet s bolavými zády, ztuhlým krkem či bolestmi hlavy. Za tím vším zpravidla stojí nevyhovující matrace, která může být příliš tvrdá, nebo naopak měkká či vyrobena z ošizených materiálů, jež se tak významně v negativním smyslu podepíší na vaší spánkové pohodě. Proto neváhejte a investujte do kvalitních matrací, na nichž bude radost usínat. Víte, kde mají opravdu špičkové poradenství a sortiment zahrnuje i zvýhodněné sety?

Spokojenost na prvním místě

Na českém trhu najdete hned několik firem zaměřující se právě na matrace. Velmi oblíbené jsou matrace značky Bazyl.cz, u nichž nemusíte dělat kompromisy a volit si tak mezi kvalitou a cenou. Precizní matrace jsou zdravotně nezávadné, vyrobené z certifikovaných materiálů a několikanásobně testované pro jejich kvalitu, funkčnost i životnost. Sortiment zahrnuje též širokou škálu exkluzivních ortopedických, sendvičových a vrchních matrací včetně příslušenství k matracím. Žádané jsou například matrace 1+1 ze studené pěny a stejně tak latexu a PUR pěny. Společnost si zakládá na pestrém sortimentu pro náročné zákazníky, proto nabízí rovněž hotelové matrace. Hotely kladou na matrace pro své návštěvníky obrovské nároky a není se čemu divit. Tyto matrace musí být navrženy s ohledem častého střídání hostů s různými preferencemi i hmotností. Hotelové matrace se neproleží, zachovávají si svůj tvar i antibakteriální vlastnosti, nevržou a nadchnou milovníky spaní na tvrdší i měkčí straně.

Jak si správně vybrat?

To je otázka, kterou je nutné si položit ještě před tím, než vytáhnete peněženku a začnete platit. Mezi klíčové vlastnosti bezesporu patří prodyšnost, výdrž, výborná opora páteře a maximální pohodlí. Investice do matrace se vyplatí pouze v případě, že se těšíte na usínání ve své posteli. Luxusní matrace vás přitom finančně nezruinuje, umí ale vykouzlit hned ráno úsměv na tváři. Proto se nezdráhejte svěřit se do rukou odborníků, kteří vám poradí a pomohou vybrat z akčních modelů i novinek z luxusních materiálů. Uvidíte, že spánek získá okamžitě nový rozměr.

Podobné články