Jak posílit imunitu? Pomůže čerstvý vzduch a kvalitní odpočinek

Během sezóny bojujeme s řadou onemocnění a zvláště v posledních měsících se často zmiňuje potřeba posilovat imunitu. Než se vydáte do lékárny pro různé posilující preparáty, zkuste něco jednoduššího, u čeho si zároveň náležitě odpočinete. Vydejte se za čerstvým vzduchem do AquaCity Poprad, kde na vás čeká řada aktivit pro podporu zdraví. Za zmínku rozhodně stojí též kryoterapie, s níž úspěšně zaženete jakékoliv viry.

Největší wellness na Slovensku

Wellness pobyty jsou stále populárnější zejména o víkendu, protože nám umožňují zapomenout na denní starosti i pracovní stres. Rozhodnete-li se pro vodní ráj pod Vysokými Tatrami, můžete se těšit na celou řadu aktivit, u nichž si odpočinou rodiče i se vyřádí děti. AquaCity Poprad patří mezi moderní wellness resorty s mnoha oceněními za téměř nulové emise. Ekologické řešení navrhl zakladatel Jan Telenský, který se aktivně věnuje i ekologickým otázkám a přišel s myšlenkou resortu šetrného k životnímu prostředí. AquaCity využívá geotermální energii z podzemního jezera a tím udržuje bazény i sauny ve vyhovující teplotě během celého roku.

AquaCity

AquaCity Poprad se pyšní certifikací Green Globe a též oceněním Green Apple nebo World Travel Award, jež se uděluje každý rok lokálním projektům v oblasti cestovního ruchu. Výjimečnost AquaCity ve Vysokých Tatrách umocňují špičková péče a relax zahrnující mimo jiné termální vodu, laser show v bazénech či masáže a spa.

Nesporné účinky termální vody

Termální prameny jsou od pradávna využívány k léčbě různých onemocnění. Geotermální zdroj přivádí na povrch čistou vodu o teplotě 49 stupňů Celsia a díky jedinečnému složení s obsahem vápníku, sodíku, kysličníku uhličitého a hořčíku se pyšní velmi pozitivními vlivy na lidský organismus. Skvěle prokrvuje kůži a má pozitivní vliv na metabolismus, regulační mechanismy, svalový, nervový i kardiovaskulární systém. Kladné účinky tak ocení dospělí, senioři i návštěvníci z řad dětí.

Místo, kde se nestihnete nudit

Aquapark v Popradu nabízí bohatou škálu vyžití pro všechny věkové kategorie. S dětmi můžete otestovat třeba aquazorbing, multimediální laserovou show, a to každý večer, popřípadě tradiční tobogány včetně černé díry s množstvím zatáček. Ani v saunách, kde značně posílíte imunitu a vyplavíte toxiny z těla, nechybí show včetně saunových ceremoniálů a vyhledávaných rituálů. Součástí rozlehlého komplexu je též sportovní areál se dvěma hřišti na plážový volejbal, fotbal s brankami i nafukovacími atrakcemi, skluzavkami a tradičním skákacím hradem či trampolínami.

Zajistěte si ubytování v těsné blízkosti

Kdo cestuje z daleka, ocení možnost ubytování i pobytové balíčky za výhodnou cenu. Jakmile sem jednou zavítáte, velmi rádi se tady budete vracet a užívat si pohodu na čerstvém horském vzduchu. Pokaždé se můžete těšit na něco nového a jedním si buďte jisti už nyní – v AquaCity Poprad slovo nuda neexistuje!

Podobné články