Výhodné pojištění vašeho domu můžete vyřídit rovnou přes internet!

Mít pojištěný dům v současnosti znamená něco jako samozřejmost. Jen málokdo si troufne na to, aby byl bez pojistky. Také by byl takový postup opravdu neuváženým, protože v případě jakékoliv škodní události byste jednoduše nedostali žádné peníze. To může být potenciálně největší problém při ztrátě střechy nad hlavou, třeba v důsledku přírodní katastrofy.

Pozor na podpojištění

Důležitá není pouze samotná pojistka, ale také to, abyste byli pojištěni v dostatečné výši. Pozor proto zejména na staré smlouvy, které se vyplatí čas od času revidovat, aby odrážely skutečnou cenu vaší nemovitosti, která od té doby mohla projít například rekonstrukcí. 

Není to ale pouze o tom, aby byla správně ohodnocena skutečná cena vaší nemovitosti, ale také je důležité pamatovat na všechna rizika, která vám v oblasti hrozí. Pokud by totiž došlo ke škodní události a vy byste nebyli na konkrétní riziko pojištěni, byl by to samozřejmě problém.

Pomohou jasné podmínky

Abyste se dobře zorientovali v nabídce konkrétní pojišťovny, je dobré, pokud má jednoduché a jasné podmínky. Tento přístup razí například známá ERGO pojišťovna, kde si můžete sjednat pojištění domu, a kde například není nutné složité oceňování majetku. 

pojistit rodinný dům online

Jednoduše lze částku pojistného navrhnout dle m2 obytné plochy. Zároveň jste chráněni před zmiňovaným podpojištěním. Dalšími výhodami pojištění jsou: 

  • Jednoduché sjednání přes internet
  • Obvyklá rizika a katastrofy v základu
  • Nonstop asistenční služba

Mezi velmi užitečnou vlastnost této pojistky rozhodně patří možnost sjednat ji přes internet. Není problém udělat si na webových stránkách pojišťovny kalkulaci a zároveň si pojistit rodinný dům online. Stačí vám k tomu několik jednoduchých kroků, kde se dozvíte, kolik za pojistku zaplatíte. Na základě toho se pak můžete rozhodnout, zda je pro vás výhodná a chcete ji případně uzavřít.

Podobné články