Chorvatsko splní vaše představy o ideální dovolené

Naší zemi chybí moře, proto se lidé vypravují na místa, kde si ho dostatečně užijí. Návštěvníci často hovoří o Jadranu jako o skutečném ráji. Vždyť, kdo by odolal průzračné vodě, okouzlující přírodě a jedinečným historickým památkám.

Sny o Chorvatsku jako realita

Jednou přestaňte snít nad fotografiemi z úžasných míst a jednoduše se vydejte za svým snem. V současnosti není problém se dostat do Chorvatska za dostupné ceny a určitě si vyberete i stylové ubytování přesně pro vaše potřeby. Pokud dosud váháte, jakému místu dát přednost, koukněte pro inspiraci na https://www.hrvaska.net/cz/, kde vám jsou k dispozici aktuální nabídky z daných míst. Okamžitě si prohlédnete penziony, apartmány nebo hotely a můžete posoudit, jaké pobřeží bude letos pro vaši návštěvu naprosto ideální volbou. Uvítá vás neodolatelné pobřeží, prozkoumáte mnoho ostrůvků a zálivů. Nevynechte poznávání přírodních krás v národních parcích, zajímavé přírodní útvary, romantické procházky po historických zákoutích. Ochutnejte místní gastronomii a lahodné speciality, abyste měli na co vzpomínat. 

Relaxace na plážích

Bude pro vás skutečně těžké vybrat jedno konkrétní místo, kde strávíte čas odpočíváním na prosluněné pláži. Zkuste třeba losovat, nebo jen tak zabořit prst do náhodného místa. Chorvatsko dovolená pro vás totiž nebude jen pro jednou, ale určitě se sem budete chtít vrátit, tudíž dostanete příležitost zvolit zase jinou lokalitu. Tentokrát třeba zvolíte populární ostrov Krk, kde si užijete pobyt nedaleko centra města Baška. Do zdejšího hotelu Corinthia míří celé rodiny, protože zde najdou zátoky se štěrkem, dlouhou oblázkovou pláž a v hotelu jim připravují hodně pestrý gastronomický jídelníček. A nezapomeňte se podívat na světoznámá Plitvická jezera, na úžasnou Makarskou riviéru nebo do národních parků Krka a Velebit.

Podobné články