Jaké jsou vaše zkušenosti s firmou Extéria, s. r. o.?

Podnikáte, a ještě nemáte vyřešené BOZP a PO? Pak tímto stylem nepodnikejte dlouho. V případě, že nemáte vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu ve svém podniku, velmi riskujete. V případě, že by přišla neohlášená kontrola ze státní správy, mohla by vám být udělena pokuta sahající nejen do statisíců korun, ale rovnou do milionů. Je však pochopitelné, že na to zejména ze začátku podnikání nemusíte mít čas. Přece jen se snažíte firmu úspěšně rozjet, snažíte se vyhovět svým zákazníkům a na zákonné povinnosti, jako je BOZP a PO, zapomínáte. V takovém případě raději využijte služeb firmy, která se na BOZP a PO zaměřuje.

Vřele doporučujeme firmu Extéria, s. r. o., což je přední společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. V současné době nenabízí své služby jen Čechům, ale také Slovákům. Rozšířila se totiž až na Slovensko.

Přečtěte si recenze a reference

Pokud vás zajímají zkušenosti jiných, pokud právě zkušenosti ostatních budou klíčové při rozhodování, projděte si recenze a reference na internetu. Je jich na internetu opravdu mnoho, vesměs se v nich podtrhuje nízká cena, která v žádném případě nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb či profesionální přístup, s nímž se přistupuje ke každému klientovi bez ohledu na to, jestli se jedná o drobného živnostníka nebo velkého podnikatele.

Kromě toho se vyzdvihuje i telefonická podpora, která je stále k dispozici – opravdu i v době, kdy ji vyžadujete a potřebujete.

Pro radu si přijďte na jakoukoli pobočku

Dalším plusem je to, že v případě potřeby si můžete přijít pro radu opravdu na jakoukoli pobočku. Nemusíte jezdit na pobočku, kde došlo ke zřízení smlouvy. Stačí si najít pobočku, která je vám aktuálně nejblíže, a i tam vám bude poskytnuta rada, kterou potřebujete.

Na internetu se doposud nachází vesměs pozitivní, kladné reference. Ale jaké budou vaše zkušenosti s firmou Extéria, s. r. o.?

Podobné články