Moderní je pracovat odkudkoliv bez omezení

Řadu profesí lze vykonávat, aniž by zaměstnanec byl nucen sedět v kanceláři a pracovat. Jednoduše může pracovat z pohodlí domova a využívat tzv. home office, popřípadě se připojit a fungovat i během dovolené v zahraničí. To si velmi dobře uvědomují firmy a snaží se udělat maximum pro to, aby udržely stávající zaměstnance a nalákali nově příchozí. Kvalitní lidé jsou dnes ceněni doslova zlatem, pokud proto zvažujete něco nového a chcete vylepšit působení své společnosti, zkuste iPodnik.

Nejlepší web v oblasti IT

Tímto titulem se může pyšnit webový portál www.ipodnik.cz, který aktuálně vyhrál v soutěži WebTop100. Nabízí hostovanou službu, nikoliv webovou aplikaci a je velmi hojně používám společnostmi. Jen si představte, jak pohodlně budete mít daňové účetnictví online kdykoliv po ruce, popřípadě bude celá vaše kancelář v cloudu. Díky pravidelnému a bezpečnému zálohování jsou data uchovávána a nehrozí jejich ztráta. Samozřejmostí jsou také ad-hoc zálohy držené po dobu tří měsíců.

Stop problémům s instalacemi

Určitě se vám to stalo už také, sekl se vám počítač, vaše programy vyžadovaly nepochopitelné aktualizace a instalování vám zabralo většinu pracovní doby. Přitom si můžete zaplatit velmi výhodnou službu, jež zahrnuje třeba hosting ekonomického systému Pohoda, a tím pádem účetnictví online kdekoliv se právě nacházíte. Po celou dobu máte odborníka na telefonu či mailu a v případě jakékoliv potřeby se na něj smíte obrátit. Tomu se říká služba na míru, kterou si oblíbíte nejen vy, ale především vaši zaměstnanci pracující s účetními programy.

IPodnik se hodí pro malé, střední i velké firmy, stejně tak pro nadnárodní společnosti, živnostníky a malé začínající firmy. Výhody iPodniku ocení též nezisková organizace, protože hostingová služba je poměrně levná, umožňuje vám zvýšit vaši konkurenceschopnost a urychlit práci na rozdělaných projektech.

Office 365 umí skloubit osobní život s prací

Jestliže se zajímáte o exchange online, musíte otestovat službu Office 365. Ať už pracujete s Excelem, Wordem, poštou či PowerPointem, při připojení do iPodniku vám vše bude fungovat bez omezení. Navíc je služba dostupná na všech zařízeních, z počítače, chytrého telefonu i tabletu a vás jinak nelimituje. Nechte si konfigurovat a nastavit celé prostředí Office 365 a pracujte na svých projektech. Pravidelné zálohování garantuje jistou práci s daty, stejně jako je jednoduchá jejich migrace. Bez problémů si zálohujete domény, sdílené soubory i e-maily na váš vlastní server.

Obraťte se na profesionály

Široký výběr služeb s balíčky přesně na míru vám učarují, dokážou totiž plně pokrýt vaše potřeby pro rozvoj obchodu i potřeby zaměstnanců. Každý pracuje s jinými daty, programy, a vyžaduje tedy jiné služby. Chcete-li využít špičkové IT zázemí prostřednictví datového centra a cloudových technologií, obraťte se na zkušené odborníky, již vám doporučí ideální službu pro vaši kamennou prodejnu, e-shop či obchod.

Podobné články