Moderní roubenka

Jak voní váš domov? Jedná se pouze o umělé vůně, anebo si zakládáte na přírodním aroma? Živé květiny určitě budou plusem, zrovna tak samotné dřevo, čemuž se prakticky nic nevyrovná. Dřevo patří už dlouhá staletí k oblíbeným stavebním materiálům, navíc díky moderním technologiím získáte perfektní domov se vším všudy.

Roubenka jako styl bydlení

Tradiční roubenky vypadají už na pohled velice lákavě. Člověk si začne připadat jako v pohádce. Dřívější stavby však těžko splňovaly současné požadavky na způsob života, čehož lze snadno docílit. Pokud plánujete něco podobného, je dobré se obrátit na odborníky, kteří vám pomohou se vším, co potřebujete, zkusit to můžete například na: https://www.bartos.cz – moderní roubenka, kde se novými dřevostavbami zabývají již delší dobu. Pokud máte jen jednoduchý náčrt, ale netroufnete si řešit nic konkrétního ve stavbě, není problém. K dispozici je 3D vizualizace, která vám pomůže si udělat lepší představu, jak bude vše vypadat ve skutečnosti. Při prohlížení vás třeba napadnou drobné změny, na které jste zapomněli. Až se dokončí plán, dojde k jeho schválení a posléze se přechází k samotné tesařské výrobě.

Moderní roubenky podle vašich představ

Moderní roubenka se montuje velice jednoduše, jelikož se využívají nejmodernější nástroje a pomůcky. Zároveň nechybí detailně propracovaná dokumentace. K nejdůležitějšímu patří přesné opracování, aby do sebe jednotlivé díly zapadaly bez zbytečných komplikací. K tomu se používají certifikované materiály, které prošly hoblováním a sušením. Takto vzniká roubení v dobré kvalitě pro konstrukci. Ze stromů se nejčastěji zpracovávají smrky, borovice, červený západní a žlutý cedr. Hrubá stavba moderních roubených domů zabere odhadem čtyři až pět dní. Očíslované díly domu se totiž snadno a rychle sestaví dohromady klasickým nebo sendvičovým systémem.

Podobné články