Nejvyšší čas vyrazit do přírody za sportem

Se zvyšujícími se teplotami venku také roste zájem o venkovní aktivity, ať už o jízdu na kole, in-line brusle či obyčejné procházky. Chcete-li udělat něco pro svou tělesnou schránku, odpočívejte nejen doma u televize na gauči, ale věnujte se též aktivitnímu odpočinku, díky němuž si pročistíte hlavu, spálíte několik desítek kalorií a poznáte zajímavé lidi se stejnými zájmy. Než ale vyrazíte na kolo či běhat, nezapomeňte si opatřit kvalitní výbavu a oblečení. Díky vysoce funkčním materiálům už dnes nemusíte po projížďce vypadat jako zmoklá slepice, protože speciální kombinace vláken a odvětrávání skvěle ventilují a odvádí pot od těla. Stejné je to také s doplňky.

Batoh jako základ pro vaše cennosti

Pořád přemýšlíte, co si vzít na kolo, abyste netahali zbytečně velkou tašku a zároveň do batohu uskladnili vše, co potřebujete? Zvláště pokud cestujete na delší dobu a musíte někam schovat svačinu, pití, náhradní oblečení a peněženku s doklady. Nabízí se klasický batoh na kolo, který by měl odpovídat současným trendům a to nejen pouze na barevné zpracování, ale především funkčnost. Sportovní batoh disponuje celou řadou praktických vychytávek, nabízí třeba upínací systém pro přilbu, držák chráničů lyží i snowboardu a zaujme i speciálními kapsami na nářadí, brýle či voděodolnou kapsou pro telefon a další cennosti. Nároční uživatelé ocení též integrovanou pláštěnku a možnost vložení vodního vaku.

Outdoor batohy bez kompromisu

Batohy určené pro sportovní aktivity venku využijí sezónní cyklisté i profesionální sportovci. Pokud se nespokojíte pouze s nějakým řešením, otestujte batoh s páteřákem, tedy integrovanou ochranou páteře. V nabídce luxusních modulových batohů naleznete atraktivní barevně sladěné modely s možnostmi pro konkrétní sporty. Svěřte se do rukou specialisty na batohy, chrániče i další vybavení na kolo a extrémní sporty. Uvidíte, že vysoce funkční a kvalitní batoh dokáže mít dlouhou životnost a vyhovět vašim požadavkům za každé situace, ať už budete potřebovat uchytit helmu, zajistit pitný režim nebo snad vzít s sebou na hory cepíny, lopatu a spací pytel.

Podobné články