Oblečení pro celou rodinu

Přemýšlíte, kde nakoupit kvalitní oblečení pro muže i ženy, respektovat jejich velikosti a skloubit reklamní potisky s kvalitou materiálů? Pak vsaďte na osvědčenou společnost Xfer s.r.o., která se na trhu již více než dvacet let prezentuje jako etablovaný přímý výrobce reklamního textilu, přičemž zároveň distribuuje firemní, sportovní a volnočasové oděvy. Za dobu své existence si vybudovala stabilní pozici a širokou základnu stále se vracejících zákazníků, jimž vyhovuje rychlost, preciznost a důraz na detail tisku.

Xfer nabízí všechny velikosti

Díky přehledné nabídce online můžete vybírat barevné kombinace, velikosti až do úctyhodných 4XL gramáže tkanin. V nabídce je nejen bavlněný sortiment, stejně tak i vzdušné a funkční materiály zahrnující třeba polokošile dlouhý rukáv. Vkusné polokošile kombinují výhody trička a zároveň eleganci v podobě límečku. Dlouhý rukáv zahřeje. Hledáte-li výrazné provedení například pro zaměstnance, pak vsaďte na reflexní polokošile pro maximální viditelnost. Kromě toho jsou v nabídce rovněž polokošile krátký rukáv, bundy, vesty, mikiny, klasická trička a pracovní oblečení s řadou funkčních vlastností. Pozor, na své si přijdou též zákazníci z řad dětí či úplných batolat, pro něž jsou připravená vysoce příjemná body s krátkým a stejně tak dlouhým rukávem, popřípadě varianty bez rukávů.

Zakázková výroba jako nadstandard

Kromě nákupu oblečení se můžete orientovat též na potisky a výšivky. Výroba textilu na zakázku zahrnuje individuální požadavky dle zadání z vaší strany. Součástí nabízeného servisu je rovněž doprava. Dopřejte svým zaměstnancům luxusní oblečení, které je pohodlné a funkční zároveň, popřípadě se vybavte stylovými reklamními předměty pro své obchodní partnery. Mikiny s potisky, trička s výšivkami slibují parádní reklamu zdarma. Stačí jen vybrat vhodného partnera, s nímž docílíte dílensky přesné práce.

Podobné články