Potisk frčí už i na botách

 

Značka PUMA spojila síly s východolondýnským grafickým a módním domem SWASH London. Jejich společná kolekce pro sezónu podzim/zima 2015 je kombinací originální tvorby týmu umělců a designérů značky SWASH a ikonických kousků od PUMY.

SWASH vychází z tvorby dvojice tiskařských specialistů. Sarah Swash a Toshio Yamanaka se proslavili zejména svými ručními kresbami a malířskými uměleckými díly. Od získání Hyèresovy ceny v roce 2004 se značka dostala do popředí tiskařského designu díky své neobvyklé a pestré tvorbě, v níž vytváří nové světy plné barev a tvarů.

Kolekce bot PUMA x SWASH je výsledkem hravosti a umění, které oživují klasický design značky PUMA. SWASH dodává sportovně laděným ikonickým modelům Blaze of Glory a XT2+ Trinomic odvážnější vzhled díky fascinujícím pestrobarevným vzorům.

Kolekce oblečení kombinuje design značky PUMA s vintage stylem sportovních a „army“ kousků značky SWASH. Klasické modely od PUMY vyrobené pomocí moderních technologií jsou oživeny originálními potisky. Mezi klíčové kousky kolekce patří bundy SWASH Down Jacket a SWASH Tech Track Jacket, kraťasy SWASH Tech Short, dámské tepláky SWASH Sweat Pant, sportovní bunda SWASH Performance Jacket a triko SWASH AOP Tee.

Kombinace trendy potisků a ručně vytvořených designů s klasickým stylem značky PUMA perfektně vystihuje unikátnost obou značek. Výsledkem je svěží a originální kolekce.

Podobné články