Praktické sestavy kovových regálů do domácnosti i pro podnikání

Máte rádi vše pěkně a přehledně zorganizováno? Pak možná přemýšlíte, jak uložit věci ve spíži, šatně, komoře, sklepě, garáži, dílně, skladu nebo provozovně, zkrátka všude, kde je potřeba ukládat věci podle nějakého systému a mít o nich přehled. Nejvhodnější volbou jsou regály, a to bytelné, omyvatelné a s možností doplňování podle potřeby.

Bez regálů se ve skladu nebo prodejně neobejdete

Kovové regály mohou být určeny pro domácnost, ve své odlehčené podobě, nebo pak do skladů a všude, kde jsou na ně kladeny vyšší nároky, a to už je nutné, aby byly o něco bytelnější a měly větší nosnost. Právě regály do skladu nebo obchodu jsou nezbytným vybavením, do kterého je třeba zainvestovat. Kde je sehnat? Kvalitní sortiment má firma www.eu-regaly.cz.

Odolná konstrukce

Konstrukce regálů do obchodu a skladu je kovová, plast by zde neobstál. Kovové bočnice a nosníky jsou opatřeny plastovými policemi pro lehčí břemena, nebo kovovými, které v náročném provozu vyhoví více a mají samozřejmě i vyšší nosnost. Ovšem i plastové police jsou od tohoto výrobce velmi odolné, jelikož se jedná o tvrzený plast, který unese až 150 kg na jednu polici a není křehký. Ovšem tuto variantu zvolíme spíše do komory nebo garáže, v rámci vybavení skladu zůstaneme raději u kovu. Regály se navíc velmi snadno udržují.

Montáž bez šroubků

Objednali jste si vybavení obchodu v podobě praktických regálů, přišlo vám v krabicích a vy se bojíte je vybalit, protože nejste zrovna technicky zruční? Vůbec se toho neděste, montáž je jednoduchá a nebudete k ní potřebovat ani žádné šroubky ani nářadí. Bočnice se dodávají již smontované a konstrukce je bezšroubová. Za chvíli je hotovo a můžete začít do regálů skládat věci.

Nechte si vytvořit regály na míru

Každý může mít na kovové regály jiné požadavky, proto není problém si nechat vytvořit sestavu na míru. V konfigurátoru si vytvořte takové regály, jaké potřebujete, a vytvořena vám bude přesná kalkulace, pokud máte zvláštní požadavky. Samozřejmě si můžete regály ihned objednat z nabídky, pokud nemáte nějaké zvláštní nároky na rozměry a provedení.

Podobné články