Užijte si skvělou dovolenou na míru v Mexiku

Máte rádi exotiku a láká vás země kovbojů, pálivých pokrmů a fazolí? Pokud ano, můžete do Mexika vyrazit kdykoli, když se vám zachce. S cestovní kanceláří Monoi si navíc přizpůsobíte svůj pobyt vlastním představám a užijete si pouze těch aktivit, které se vám budou líbit. Mexiko představuje krásnu zemi, jež má stoprocentně co nabídnout. Soustřeďme se tedy na některé její krásy podrobněji.

Za památkami Aztéků a Mayů

Moderní zájezdy na míru jsou typické především svou rozmanitostí. Stoprocentně nemusíte pouze ležet u moře, ale vyrazíte prozkoumat nejrůznější zákoutí, jež stojí za zhlédnutí. V Mexiku se vyplatí návštěva slavných pyramid z dob Aztéků a Mayů. Koloniální města si žijí svým vlastním tradičním životem a vy se můžete kochat pohledem na místní tradice anebo ochutnat vynikající speciality.

Krásné pláže a azurové moře

Samozřejmostí, kterou by měla každá dovolená na míru nabídnout, je skvělé koupání v moři. V Mexiku si budete mocí užívat v mnohých letoviscích, z nichž bychom mohli jmenovat například ta, která se nacházejí na březích Karibiku. Vynikající jsou zejména Cancún či Cozumel. Na okraji Pacifiku se nachází třeba Puerto Vallarta anebo slavné Acapulco. Odměnou za pobyt v některém z těchto měst vám budou příjemné chvíle strávené na lehátku a koupání či potápění v čistém moři.

Komplexní dovolenkový servis

CK Monoi nabízí pobyty přímo na míru, které si upravíte podle vlastních představ. Spolehnout se v každém případě můžete na to, že vaše exotická dovolená bude klidná a pohodlná. Díky českému průvodci získáte i potřebné informace, jež turistům mnohdy při jiných pobytech chybí. Odpočinout si lze například v krásném hotelu nacházejícím se na jedné z nejznámějších pláží Playa del Carmen. Díky programu all inclusive o vás bude skvěle postaráno, a to včetně naplánování nejrůznějších aktivit.

Podobné články