Proškolte své zaměstnance v oboru pracovněprávní problematiky

Bez základních znalostí pracovního práva se dnes již žádný z vedoucích pracovníků neobejde. Ať už jde o dodržování bezpečnosti práce, správné odměňování, řešení přestupků proti pracovní kázni, nebo postup v případě pracovního úrazu, základní znalosti pracovního práva jsou pro správné vedení zaměstnanců nezbytné. Vzhledem k tomu, že se pracovněprávní předpisy a zákonné úpravy velmi často mění, je nutné vedoucí zaměstnance pravidelně školit, aby jejich znalosti byly v souladu s aktuálním zněním všech legislativních předpisů.

Školení pracovněprávní problematiky zajistí odborník

Jelikož je pracovní právo poněkud složité, neměli byste si zajišťovat podobně odborná školení svépomocí, ale měli byste se obrátit na zkušeného advokáta, v oboru pracovního a korporátního práva, který se tímto oborem dlouhodobě zabývá. Jedním z nich je i odborník na pracovní a korporátní právo David Borovec, který se dlouhodobě specializuje na pracovněprávní problematiku a nabízí ve své advokátní kanceláři BOROVEC LEGAL nejen kompletní právní servis, ale i školení, tykající se problematiky pracovního práva.

Pro koho je školení vhodné?

Na školení, vedeném zkušenými lektory s dlouholetou praxí, se vedoucí zaměstnanci dozví nejen o novinkách v pracovním právu, ale i o zajímavostech a pracovněprávních příkladech z praxe. Školení je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny zaměstnanců vyššího, středního i nižšího managementu, jako například mistrů, účetních i dalších zaměstnanců, kteří znalost pracovního práva mohou využít při výkonu své práce.

Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL je tým zkušených odborníků, kteří se v pracovním a korporátním právu skutečně vyznají. Kromě školení z oblasti pracovního práva vám jejich zkušený tým poskytne i veškeré další právní služby, od konzultací, vyhotovování a revize smluv, až po zastupování u soudu. Zajištěním pravidelného školení vašich zaměstnanců nejen zvýšíte jejich odbornou způsobilost k výkonu práce, ale vyvarujete se i možných problémů v budoucnu.

Podobné články