Spokojený zaměstnanec = produktivita a zisk

Že láska prochází žaludkem je obecně známá věc a platí nejen v milostném životě, ale také v zaměstnání. Aby zaměstnanci vykazovali maximální pracovní nasazení a podíleli se na pozitivních výsledcích firmy a jejího obratu, potřebují k tomu vhodné pracovní prostředí a podmínky. Jednoduchým a účinným trikem, jak si nejen zaměstnance udržet, ale též ho motivovat, je vynikající kuchyň a možnosti stravování. Čím širší výběr pokrmů, stabilní zázemí a doplňkový sortiment, tím si vaši zaměstnanci budou více užívat polední pauzu na oběd.

Firemní stravování Praha

firemní stravování se postará cateringová společnost nabízející hotová jídla, minutky, obložené talíře, polévky, točené nápoje i ovocné talíře. Vybrat si lze samozřejmě i chutné přílohy a celé menu zakončit sladkou tečkou v podobě zmrzlinového poháru. Závodní i firemní stravování zajišťuje odborný personál s praxí. Velkým bonusem je systém bez objednávek a zároveň zajištění všech vybraných jídel během celé výdejové doby. Nemusíte si tak vybírat jídla několik dní dopředu a obávat se, že by se vám změnily chutě, jednoduše si dáte to, co vám v moment učaruje. Bude-li vám opravdu chutnat, můžete si přidat podle svých možností a neobávat se navýšení ceny, a to nejen jídel, ale rovněž polévky a čaje.

Stravovací služby na vysoké úrovni

Oblíbená cateringová firma se postará stejně tak o zásobování kantýn, kde pohodlně zaplatíte stravenkami, hotovostí, popřípadě kartou. Na webové stránce http://www.arter.cz/firemni-stravovani najdete mimo jiné pestrou nabídku poledního menu včetně stálého menu, dvou polévek a minutky. Přesvědčte se sami, že i jídelníček v závodní jídelně může být pestrý a vyhovovat každému! Kromě tradiční české kuchyně ochutnáte také sladká jídla a pokrmy inspirované zahraničními lahůdkami. Jestliže tedy stojíte před rozhodnutím, kterou společnost si vybrat, obraťte se na profesionály chlubící se spokojenými a stálými zákazníky ve státních podnicích i soukromých firmách.

Podobné články