Prodej hutního materiálu a profesionální služby pod jednou střechou

Stavební a strojírenský průmysl se bez hutního materiálu neobejde. I pokud jste kutil nebo například zámečník, bude se vám jistě jednou firma, která se zbývá prodejem hutního materiálu, hodit. Takovou firmou, pro niž není překážkou ohýbání plechů, oplocování pozemků, děrování ani armování železa, je Lumasteel.

Nechte armování na odbornících a ušetříte spoustu času!

Specializovaná armovna se rozhodně pro stavební firmy vyplatí, neboť se jedná o službu šetřící práci i čas při budování velkých projektů. Odborná firma je schopna dodat jednoduché třmínky do 100 kusů již následující den po objednání. Hravě si však poradí i se složitějšími konstrukcemi nebo objemnou zakázkou, například při stavbě několika domů najednou. Podle náročnosti zakázky navrhne firma i atypickou či složitou konstrukci. Nechte si poradit u profesionálů s bohatými a dlouholetými zkušenostmi.

Plechy a tyčový materiál přesně podle vašich představ

Společnost Lumasteel disponuje pásovými pilami, jež dokážou hravě dělit veškerý tyčový materiál na rozměry, které si určíte. Jednoduše potom získáte hlavní části pro oplocení nebo základy jakýchkoliv konstrukcí.

Kutilové, kteří si s drobnými stavebními pracemi poradí sami, jistě ocení služby dělení a ohýbání plechů. Na tabulových nůžkách jim firma „nastříhá“ plech přesně na takové formáty, jaké potřebují. Ohýbání se provádí u plechů se sílou maximálně 2 mm a délkou ne větší než 2 metry.

Podle toho, k jakému účelu plechy potřebujete, vám společnost Lumasteel navrhne nejvhodnější materiál a dodá informace ohledně následných prací či ukotvení. Díky tomu si můžete být jistí, že nešlápnete při další realizaci vedle.

Úhelníky, plechy i patky si lze nechat také naděrovat. Odpadne vám zbytečná práce s vrtáním a domů si odnesete profesionálně upravený hutní materiál, přesně takový, jaký ho ke své další činnosti potřebujete.

Podobné články