Svěřte svůj překlad do rukou profesionálů

Na českém trhu existuje celá řada překladatelských agentur a firem, jež se zabývají mimo překladů též korekturami a tlumočením. Pokud ale hledáte vysokou kvalitu zpracování běžných i odborných zakázek, pak se obraťte na lídra s letitou praxí. Za jejich silnými referencemi stojí například Česká televize, Forbes nebo Týden. Firma se zabývá překlady a tlumočením dlouhé roky a jejich zkušenost tvoří více jak pět tisíc přeložených normostran, zároveň profesionálové zkontrolovali už přes tisíc normostran cizojazyčných textů a realizovali více než dvě stovky úspěšných tlumočení.

Výhody překladatelské firmy

Na webovém portálu https://profiprekladatel.cz/cs/ najdete překlady expresního charakteru i soudní překlady vyžadující přesnou a odbornou správnost. Obrátit se na firmu můžete v případě, že máte požadavek na standardní překlad a při dvou normostranách máte garantováno dodání do 24 hodin, a to zcela bez příplatku! Při pravidelných zakázkách i větších objemech získáte množstevní slevu. Výhodné služby jsou připraveny i pro studenty, pro něž si společnost připravila slevu 20 %. Přidejte se k více než pět seti spokojeným klientům a těšte se z odborně správného a přesného překladu. U tlumočnických služeb počítejte s profesionalitou, diskrétností i odbornou terminologií. Volit smíte tlumočení po telefonu, se soudním razítkem i turistické tlumočení nebo služby v zahraničí. V nabídce nechybí ani tlumočnická technika a stejně tak standardní a nejčastěji využívané tlumočení.

Korektury aneb na cizí jazyk správně

Psát, popřípadě mluvit v cizím jazyce při základních jazykových dovednostech může být obtížné a výsledek často neodpoví vaší původní myšlence. Využijte služby korektur a nechte si texty stylisticky a gramaticky upravit. Díky tomu budete mít jistotu, že vaše texty jsou naprosto bezchybné! Překladatel do angličtiny a rovněž specialista na korektury vám připraví atraktivní cenovou nabídku, která vás jednoduše přesvědčí, že zkušená firma s referencemi je správnou volbou!

Podobné články