Vizitek není nikdy dost

Dobrá prezentace malých, středních a velkých firem se neobejde bez atraktivních vizitek. Ano, patří už dlouhou dobu k populárním věcem každého podnikatele. Dnes si zcela snadno zadáte výrobu, abyste je získali ve velmi krátké době.

Vizitky podle vašich představ

Nikdo se nemusí zabývat docházením přímo do tiskárny, protože tisk vizitek online se stal hodně populární formou. Proč ne? Během malé chvilky vyřešíte naprosto vše potřebné – od návrhu, motivu, textu až po zaplacení provedené objednávky. Poté stačí jen počkat, než vám pošta doručí očekávaný balíček. Potřebujete stále nové druhy? Motivy můžete snadno měnit a střídat. Vizitky-tisky mají připraveny dostatek návrhů, které jednoduše použijete, když se vám zalíbí. Náročnější zákazníci jistě uvítají nahrání vlastních designů. Originální motivy si necháte zhotovit od malířů nebo grafiků. Ani vlastní fantazie ničemu neuškodí. Zkuste vyfotit pěkný snímek z přírody, barevně ho upravíte díky programům určeným pro fotografie. Stačí malá chvilka, abyste se cítili dostatečně pyšní na vaše vlastní výtvory.

Čím více kusů, tím nižší cena

Každý kouká, kde ušetřit nějakou korunu. I zde platí, že čím více kusů objednáte, tím nižší bude cena za jeden kousek. Nezapomeňte se však soustředit i na samotné provedení. Kvalitní tisk vizitek vypadá už od prvního pohledu lákavě. Nikdy se nebudete muset stydět za to, co předáváte svým zákazníkům a obchodním partnerům. Nechte si zhotovit vizitky na bílém, pevném a odolném papíře. Jasné barvy prozáří celé provedení. Úpravu vyberete mezi matnou a lesklou. Existuje i možnost laminace. Spěcháte na dodávku? Nejde o žádný problém, protože 24 hodin od objednání platí pro celou Českou republiku. Když se vaše zásoby nečekaně přiblíží k nule, prostě rychle uděláte další várku. Pro změnu využijete úplně jinou šablonu.

Podobné články