Zkrášlení obličeje plastickými operacemi

Vnější krása dá člověku někdy dost zabrat. V současné době se kladou vyšší nároky na perfektní vzhled, k čemuž pomáhají kosmetické přípravky a mohou se kombinovat i s různými druhy úprav obličeje, aby se dosáhlo vylepšení problematických partií. 

Mladšímu vzhledu se může pomoci

Kdo by nechtěl vypadat o několik let mladší? Na obličeji se provádějí zákroky, které dosáhnou toho, aby člověk ztratil upomínky přicházejícího stáří, k jakým patří například vrásky, povislá oční víčka, pokleslé tváře a mnoho podobných. V současné době je populární facelift, který celkově omladí obličej a vyhladí vrásky. Většinou tyto služby přivítají ženy s věkem nad padesát let, které se smiřují i s různými nedokonalostmi. Odstranění vrásek v Praze se spojuje se správnou indikací faceliftu a posléze s pěkným pooperačním výsledkem. Pro dlouhou výdrž se provádí fixace SMAS systému, konkrétně preparace a transpozice SMAS. Před tímto zákrokem je dobré provádět i jiné zákroky, kam se řadí velmi rychlá aplikace botoxu proti vráskám. Injekční jehlou se vpravuje botulinový toxin k určitým svalům a obstará se takto umrtvení mimických svalů. 

Operace horních víček projasní pohled

Jakmile je ženě víc než čtyřicet let, více si uvědomuje, že ji na očních víčkách cosi vadí a znepokojuje. Objevuje se zde přebytek kůže, kvůli kterému pociťuje, že jsou víčka těžká. Při návštěvě plastického chirurga nejprve odborník zjistí, zda nastal správný čas k provedení operačního zákroku. Někdy přepadává kůže i přes zorničku, čímž se omezí zorné pole. Toto je důvod vykonat operaci ze zdravotních důvodů. 

Obecně jde o nejčastější z kosmetických operací a plastická operace očních víček cena vám prozradí, zda bude pro vás finančně ihned dostupná. Během operace se mohou odstranit také tukové váčky, které vystupují ven. Celý výkon trvá okolo tři čtvrtě hodiny v místním umrtvení.

Podobné články