Elektronický podpis: Novinka pro každého, kdo chce být o krok napřed

Do online prostředí se postupně přesouvá mnoho odvětví a pandemická situace pozici online světa ještě upevnila. Lidé online nakupují z pohodlí domova, tráví na internetu čas vzděláváním, hrami i seznamováním. Sílu virtuálního světa dokazují i funkční systémy a návrhy speciálně řešené pro firmy a komerční subjekty. Ať už patříte mezi velký korporát, jste menším živnostníkem či začínajícím start-upem, fungujte bezpečně, stylově a s naprostou jistotou kdykoliv během dne, noci či víkendu.

K podnikání patří smlouvy

Kdo chce vydělávat, musí podepisovat smlouvy a kontrakty. Veškerou korespondenci můžete jednoduše vyřešit pomocí nového produkty od ryze české společnosti. Ta přichází s řešením správy dokumentů a elektronickými podpisy, které ocení majitelé firem, účetní i maminka na mateřské dovolené. Co k tomu potřebujete? Abyste si mohli vytvořit a používat elektronický online podpis, stačí si stáhnout aplikaci, zaregistrovat a využívat nabízených služeb. Na prvních dokumentech, jež máte od českých tvůrců tohoto pokrokového řešení zdarma, se naučíte používat elektronický podpis i razítko.

Produkt je kompatibilní s počítačem, tabletem a operačními systémy iOS i Android. Za deset let zkušeností dokázala firma vybudovat špičkový produkt pro české domácnosti i velké firmy. Ušetří vám čas, peníze a najde individuální využití v běžném životě, práci a to bez ohledu na věk.

10 milionů podepsaných dokumentů

To je číslo stojící za vývojem a speciálním řešením. Využívat můžete i podpisový hardware, nebo nasazení platformy serveru na vlastní prostředí, čímž docílíte dokonalé kontroly i vysoké míry customizace. Výhodou je tedy u produktu bezpečnost dostupná 24 hodin 7 dní v týdnů, rychlost a jednoduchost použití. Váš podpis elektronický se stane součástí vašeho podnikání i běžného života a uvidíte, že se ke klasickému podpisu již nevrátíte.

Podobné články