Skvěle padnoucí polokošile jen z velkoobchodu s textilem

Polokošile neboli polo trika jsou všestranným kouskem oblečení, který můžete použít k nejrůznějším příležitostem. A to převážně tam, kde se nevyžaduje přísný dress code, nýbrž ležerní styl tzv. casual. Z toho důvodu by polokošili mělo patřit čestné místo v šatníku každého muže.

Seznamte se

Polokošile, jejichž široký výběr naleznete na webových stránkách https://www.xfer.cz/polokosile, poznáte podle charakteristických prvků. Jimi jsou typický elegantní límeček a rozepínání na 2-3 knoflíky. U některých modelů naleznete i decentní kapsičku. Střihy jsou k dostání v dámském a pánském provedení, a to s dlouhým nebo krátkým rukávem. Co se týče materiálu, nejoblíbenější je kombinace 95 % bavlna a 5 % elastan. Výsledkem je pružná tkanina, která vás nebude nikde škrtit a elegantně zakryje případné nedostatky vaší postavy. U mužů podtrhne jejich muskulaturu, u žen zvýrazní pas.

Nejen do práce

S polokošilí se můžeme setkat nejen v kancelářských prostorách, ale též ve výrobě či při volnočasových aktivitách. Na stránkách https://www.xfer.cz/polokosile jsou k dostání polo trika vyrobená ze 100% funkčního polyesteru, díky nimž budete neustále v suchu. Skvělý odvod potu ocení převážně fyzicky pracující osoby nebo sportovci. Dres v podobě polokošile hojně užívají tenisté, golfisté, je vhodný i pro turistiku.

Pro reprezentativní účely

Vlastníte-li firmu, jejíž zaměstnanci přicházejí do úzkého kontaktu se zákazníky, je polokošile ideálním firemním oblečením. Jak už bylo zmíněno, je třeba pořídit ji v pánské a dámské verzi, a vyhnout se unisex provedení. To často nelichotí ženám ani mužům, neboť má košile zpravidla beztvarý střih. Polo trika se navíc dají velmi snadno potisknout logem vaší firmy, tudíž působí velmi elegantně a reprezentativně. Co se týče trika i potisku, lze vybírat z mnoha barevných variant.

Podobné články