Jak udělat tělesně postiženým život trochu lehčí

Možná máte ve své rodině někoho, kdo má problém s mobilitou. Možná jste to vy, kdo potřebuje invalidní vozík, polohovací postel, chodítko nebo jinou pomůcku pro tělesně postižené či seniory. Musíte pomáhat někomu blízkému s toaletou a hodily by se nějaké podpůrné pomůcky? Pak se určitě seznamte se službami nizozemské společnosti Krosmedical, která už několik let působí i u nás.

Pokud nenajdete, co potřebujete, zadejte si poptávku

Firma se původně soustředila na velkoobchod a dodávala zdravotní pomůcky jiným prodejcům, v současné době ale provozuje též svůj e-shop, kde nabízí široký sortiment zdravotních potřeb. Na jejich stránkách najdete stovky zdravotních pomůcek, například jen invalidní vozíky tu seženete mechanické, elektrické, pro děti, pro obézní, pro sport i handbike. Vybrat si můžete polohovací postele i křesla, chodítka, berle i hole. V nabídce najdete ucelený program pro děti s postižením, stejně jako zdravotní pomůcky pro seniory.

Můžete si koupit zcela nový výrobek, nebo si pořídit lehce použitý se slevou. Pochopitelně jsou všechny takové výrobky zkontrolovány a i na ně se vztahuje záruční lhůta. A když zrovna není skladem to, co potřebujete, použijete poptávkový formulář. Tam si zadáte požadované parametry a firma vám pomůže najít to, co hledáte.

Servisní služby, prodej náhradních dílů

Společnost Krosmedical zásobuje nemocnice i domovy pro seniory. Dodávají také do hotelů, které se snaží maximálně uspokojit potřeby svých klientů s postižením nebo seniorů. Pomůcky od nich najdete i na méně tradičních místech. Oficiálně je to sice elektrický invalidní skútr, vidět ho však můžete třeba na golfovém hřišti nebo v zemědělství. Využít je mohou také poštovní doručovatelky a jistě by se našla další využití v různých oborech.

Na invalidní skútry, vozíky, polohovací postele, zdvihací zařízení a další kompenzační pomůcky poskytuje firma záruční i pozáruční servis, a to i v případě, že jste je nezakoupili u nich. K dispozici má také náhradní díly, nové i levnější repasované.

Široké spektrum služeb, které Krosmedical nabízí, dělá život tělesně postiženým i seniorům o kousek snadnějším.

Podobné články