Nabídky prací a hodnocení firem v jednom? Seznamte se s portálem VímVíc!

I když se dá říci, že v současné době trh práce vzkvétá a nabídka prací je poměrně bohatá, nároky zaměstnavatelů na kvalitní zaměstnance jsou čím dál tím vyšší. Kdo ale myslí na zaměstnance? Často se s novou pracovní příležitostí vrháme do neznáma a nevíme, co nás vlastně čeká. Popis práce mnohdy neodpovídá realitě popsané v nabídce zaměstnání a pojmy jako “přátelský kolektiv” či “spousty benefitů” si každý z nás představuje poněkud jinak. Proto se stále mnoho Čechů bojí ponořit do neprobádaných vod a drží se svého starého bydla, i když ve stávající práci nejsou tak úplně spokojení – bojí se, že se jinde budou mít finančně i po psychické stránce mnohem hůř, ačkoliv nový zaměstnavatel nabízí lepší podmínky.

Představujeme VímVíc.cz

Ale pěkně od začátku. Portál VímVíc.cz nastavuje nová pravidla na trhu pracovních příležitostí hlavně tím, že potenciálním zájemcům o lepší zaměstnání nabízí kompletní řešení pro získání kvalitní práce a zároveň podporuje jejich kariérní růst. Tedy vám nejen nabídne pracovní příležitost, ale také poskytne možnost dále se vzdělávat v několika různých sférách od práce s kancelářským softwarem, přes design, fotografování, jazyky až po programování, v němž dnes tkví největší potenciál a poptávka ze strany firmy je ohromující.

Jak růst

Vzdělávat se a informovat můžete nejen pomocí článků s tipy, ale také díky informacím o současném pracovním trhu a budete stále v obraze. Velkým plusem jsou zejména video kurzy, jejichž efektivita je z hlediska učení nejvyšší – jsou momentálně nejpoptávanější vzdělávací metodou ve světě.

Feedback bez příkras

Feedback neboli hodnocení zaměstnavatele, o kterém padla zmínka již v úvodu článku, je skvělým nástrojem pro ty, co chtějí reálné informace o svém možném budoucím pracovišti. Opravdu autentické hodnocení získáte díky recenzím zaměstnanců, a to i bývalích. Možná jste tím zaměstnancem právě vy a díky portálu VímVíc.cz můžete své (ať už třeba bývalé) firmě podat podnět pro zlepšení a zároveň informujete případné kolegy o tom, jak to na dané pozici probíhá a co reálně očekávat. Pokud z nějakého důvodu nechcete, aby s recenzí nebylo spojováno vaše jméno, buďte bez obav, můžete profily firem hodnotit i anonymně.

Pracovní nabídky přehledně

Jako uchazeč o zaměstnání na portálu VímVíc.cz oceníte, že jsou nabídky sestaveny přehledně a hlavní informace, jako je nástupní plat, lokalita, popis práce a název zadávající společnosti, najdete ihned v hlavní info bublině. Nabídky si můžete vyselektovat ihned podle vlastních preferencí.

Pokud patříte mezi ty, kteří nejsou spokojeni ve stávajícím zaměstnání a přemýšlíte, jak zlepšit svoji situaci po profesní stránce, doporučujeme portál VímVíc.cz navštívit a ponořit se hlouběji do jeho užitečných funkcí – rozhodně více získáte, než můžete ztratit.

Podobné články