Naučte se správně anglicky na jazykových kurzech

Potřebuje vaše angličtina zlepšit nebo jste úplný začátečník, který s tímto cizím jazykem teprve začíná? Studium angličtiny se vyplatí v každém případě, neboť se jedná o nejvíce používaný cizí jazyk v Evropě. Ať už je to kvůli zaměstnání, nebo pro vaši vlastní potřebu, obraťte se na Jazykovou školu Jipka, která nabízí kurzy angličtiny.

Seznamte se s jazykovou školou Jipka

Kurzy jsou určené pro všechny: začátečníky, pokročilé i velmi pokročilé studenty. Jedná se o moderní jazykové centrum s celkem 8 pobočkami po Praze i v jiných městech České republiky. Vyučování provádí odborně vyškolení lidé a probíhá v učebnách, které disponují veškerým potřebným vybavením. Buďte však připraveni také na to, že se nevyhnete ani nutným domácím úkolům.

Jaké druhy kurzů Jipka nabízí?

Můžete si vybrat z několika různých typů kurzů. Pokud často jezdíte do zahraničí a máte problémy s komunikací v angličtině, bude pro vás nejvhodnější zvolit kurz, jenž se zaměřuje na anglickou konverzaci. Naopak v případě, kdy jste například ve svém zaměstnání povinni psát v angličtině obchodní e-maily, můžete si zvolit obchodní angličtinu. Víte-li sami o sobě, že je vaší slabou stránkou pravopis, vrhněte se rovnou na kurzy, které se věnují gramatické struktuře angličtiny.

Jazyková škola Jipka nabízí jak kurzy skupinové, tak i individuální. Schopní učitelé vás připraví na mezinárodní jazykové zkoušky i obchodní jednání. Výjimkou nejsou ani kurzy zaměřující se na odbornou angličtinu například v oblasti lékařské nebo právnické.

Myslíte si, že je studium angličtiny jednoduché a vy se ji naučíte doma sami z knih nebo z internetu? Není to nemožné, ale tento styl vyžaduje opravdu pevnou vůli a trpělivost. V jazykové škole vám to půjde rychleji a navíc jste v přímém kontaktu s učiteli, kteří vám vždy poradí, opraví vás a vše vysvětlí.

Podobné články