Navštivte Centrum služeb pro 3D tisk a seznamte se s novou technologií

Zajímáte se o nové technologie? Pokud ano, určitě jste již slyšeli o 3D tisku. Možná ale nevíte, kde si můžete 3D tisk vyzkoušet, nebo kde lze profesionální 3D tiskárnu zakoupit.


Centrum služeb pro 3D tisk 3Dees se nachází v pražském Karlíně. Na adrese Perunova 35 můžete navštívit zajímavé workshopy týkající se 3D tisku. Centrum je vybaveno skenovacím zařízením a 3D ateliérem pro vytvoření vlastní figurky, busty, masky nebo sošky. Kromě toho je to právě tato adresa, na které se prodává profesionální 
3D tiskárna Zortrax a další příslušenství.

K čemu je 3D skenovací zařízení a co se děje ve 3D ateliéru?

Abychom vám přiblížili, co se v Centru služeb pro 3D tisk odehrává, popíšeme zde stručně nabízené služby.

Centrum je tu převážně od toho, aby pomáhalo přenášet vaše sny a nápady do reality. Máte-li v hlavě nějakou ideu, kterou potřebujete převést do modelu 3D a nevíte jak na to, rádi s vámi problematiku 3D tisku zkonzultují a pomohou vybrat tu nejlepší variantu právě pro vás. Dělají zde 3D tisk na zakázku a také vám poradí s nákupem vhodné 3D tiskárny.

Ve 3Dees provádí 3D skenování, které je důležité pro vytvoření počítačového 3D modelu a případný následný 3D tisk. Toto skenování je podobné tomu klasickému, které všichni známe. Umožňuje však skenovat 3D objekty různých velikostí, tvarů a barev. Takto získaný 3D model se dá dále v počítači upravovat. Může ale také sloužit jako podklad k výrobě duplikátu či k vylepšení výrobku.

3D ateliér pro veřejnost je velmi zábavným místem. Je to podobné, jako když jdete k fotografovi. Jen si místo barevné fotografie odnesete sošku, bustu nebo masku sebe sama.

Svět nových technologií nám umožňuje tvořit věci, které dříve žily pouze v naší fantazii. Doporučujeme navštívit některou ze zajímavých přednášek, které se ve 3Dees konají. Lépe se tak seznámíte s možnostmi 3D tisku a v budoucnu budete moci naplno využívat jeho výhod.

Podobné články