Bezpečně i s nákladem

Silniční váha je skvělým způsobem, jak se vyhnout pokutě za přetížené auto. Jednoduše si své auto zvážíte po naložení a máte ihned jistotu, že nebudete mít problémy se zákonem, a také zajistíte bezpečnost pro řidiče nákladu. Jízdní vlastnosti vozidla se při nadměrném množství nákladu totiž značně mění. Problémy nastávají při předjíždění, při projíždění zatáček a také při brzdění. Pravděpodobnost nehody se tímto zvyšuje a řidič přetíženého vozidla ohrožuje nejen svůj život, ale i životy ostatních účastníků silničního provozu.

Možná vás od koupě silniční váhy odrazuje jen to, že jste doposud nenalezli výhodnou nabídku. Nebo máte specifické požadavky, řešíte nedostatek místa, váhu chcete přemisťovat podle potřeby. To se ale dnes dá snadno vyřešit. Dodavatelé si moc dobře uvědomují silnou konkurenci, která na trhu vládne, a tak ochotně vyslyší všechny požadavky a udělají maximum pro to, aby je splnili.

Taková je i společnost Váhy Jas, která na českém trhu působí již od roku 1990. Jejími zaměstnanci jsou specialisté na opravy a výrobu vah. Vyrábí jak standardní typy vah od 4 do 18 metrů s váživostí do 60 tun, tak také silniční váhy dle požadavků zákazníka. Mimo to také zajišťuje záruční a pozáruční servis vah, jejich prodej a cejchování všech druhů elektronických i mechanických vah obchodních, silničních a jeřábových. Výjimku netvoří ani průmyslové váhy.

Mostové, neboli mostní silniční váhy, jsou váhy různých rozměrů (dle nabídky společnosti nebo dle přání zákazníka), které mají nenáročný stavební základ a často jsou volně přemístitelné. Společnost Váhy Jas některé z těchto vah nabízejí i pouze k zapůjčení, což je vhodné při nárazové podnikatelské činnosti (sklizeň v zemědělství) nebo pokud si chcete výrobek před koupí vyzkoušet. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu (nejčastěji oceli), takže dokážou dostát svým závazkům na poli vážení.

Silniční váha je vhodná pro všechna odvětví průmyslu, zemědělství i obchodu, která ke svému podnikání používají firemní auta. Se silničními váhami budete přesně znát hmotnost svého nákladu, což jsou informace důležité jak pro bezpečí vašeho řidiče, tak i pro vaše podnikání.

Podobné články