Pro vysoušení rukou na toaletách ve vaší restauraci doporučujeme papírové ručníky

Proč doporučujeme zvolit na veřejných toaletách ve vaší restauraci papírové ručníky oproti elektrickým vysoušečům? Jsou ekonomičtější a hygieničtější.

Dopřejte svým hostům příjemný pocit z vaší toalety

Jako majitel restaurace jistě chcete, aby se hosté po návštěvě vaší toalety cítili příjemně. Zároveň však potřebujete zajistit vysokou úroveň hygieny, která je především v restauracích a hotelích tolik důležitá.

Při výběru vhodného vysoušeče rukou je na výběr z několika variant. Efektivní se jeví papírové ručníky, které jsou oproti vyhledávaným elektrickým vysoušečům hygieničtější a levnější. V nedávné době proběhla zajímavá studie, vedená odborníky z Leeds Institute of Medical, výzkumem University of Leeds, Spojené království & Co. Ústav mikrobiologie v Leedsu a Fakultní nemocnice NHS Trust. Z výzkumu vyplynulo, že za použití tryskových vysoušečů se zvýšila produkce aerosolů až 10x, oproti použití papírových ručníků. Při pokusu byli dokonce kontaminovaní i ostatní uživatelé toalet.

Zvolte správný výběr papírových ručníků

Pro vaši toaletu v restauraci nebo hotelu, doporučujeme například papírové skládané ručníky Papernet, vyrobené z moderního papíru DissolveTech v několika provedeních. Jednovrstvé papírové ručníky jsou vyrobeny ze 100% celulózy a vynikají dobrou savostí. Inovativní systém skladu umožňuje snadnější oddělení ze zásobníku Hy Tech. Dobrou kvalitu za velmi příznivou cenu nabízejí dvouvrstvé papírové ručníky Papernet, vyrobené z papíru Tissue, vyznačující se vysokou savostí.

Toaletní papír BioTech Papernet

Při výběru vhodných papírových hygienických pomůcek doporučujeme zaměřit se také na správný výběr toaletního papíru. Na veřejných toaletách je nutné zajistit vysokou hygienu a zároveň zamezit ucpání toalety. Odborníci doporučují použít rozložitelný toaletní papír BioTech Papernet. Tento typ toaletního papíru biologicky čistí potrubí od organických usazenin, urychluje rozklad organické hmoty a při pravidelném použití postupně čistí kanalizační trubky od usazenin. Tím výrazně snižujete náklady na čištění, údržbu a chemické zásahy do kanalizačních systémů.

Podobné články