Stahujte i uploadujte soubory neomezenou rychlostí

Už se nenechme omezovat rychlostí stahování i uploadování na většině českých serverů! I na českém trhu již existuje takový, kde se stačí zdarma zaregistrovat a můžete zdarma stahovat neomezenou rychlostí! Jméno tohoto serveru je xShare.cz!

Všechny české portály na stahování a uploadování obsahují nejrůznější soubory – filmy, videa, dokumenty, fotografie, audia či obrázky. Usnadňuje to lidem to, co nám bylo vždycky přirozené, ale co se s vývojem internetu zintenzivnilo – sdílení. Ano, pomocí těchto serverů můžete sdílet s ostatními lidmi prakticky cokoli (to, co uploadujeme na takové portály), a také ostatní lidé s námi mohou sdílet své soubory (když si je z portálu stáhneme). Takovýchto webů je na českém trhu spousta – Ulozto.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz, Webshare.cz, Fastshare.cz, Edisk.cz apod. Tyto ale na rozdíl od xShare.cz požadují nejen registraci, ale také platby za stahování a uploadování neomezenou rychlostí.

Chceme-li si stáhnout náš oblíbený seriál, nejsme v tomto případě omezeni jen vlastní rychlostí našeho internetového připojení. Servery pro sdílení souborů mají často strop, přes který nedovolí rychlosti jít. Stahování jednoho souboru, byť o velikosti okolo 150 MB, se při dovolené rychlosti stahování pro neplatící a neregistrované uživatele pěkně protáhne.

S xShare.cz odpadnou po jednoduché registraci takové nepříjemnosti jako jsou vypršení členství, pokud využíváte server s platbami na měsíční bázi, nebo nedostatečný počet kreditů, předplácíte-li si objem dat, který můžete stáhnout.

Vyhledávání souborů na serveru xShare.cz je také na rozdíl od ostatních velmi přehledné. Můžete vyhledávat podle toho, jaké má soubor hodnocení od ostatních uživatelů, podle velikosti, data či množství stažení. Mezi další výhody, které portál xShare.cz po registraci přináší, patří například přehrávání MP4 videí přímo na webu, a to dokonce v plné HD kvalitě. Po přihlášení také uvidíte, které soubory jsou v HD kvalitě, pomocí modrých (HD Ready) a červených (Full HD) značek. S xShare.cz je možné stahovat dokonce až maximální rychlostí 2000Mbit/s!

 

Podobné články