Vždy čerstvá a lahodná káva u vás doma

Patříte mezi „závisláky“ na kávě? Své ráno už si bez silného espresa nedokážete představit? Investujte do kvalitní kávy, kterou můžete mít čerstvě upraženou a připravenou k okamžitému použití. Svěříte-li se do rukou specialisty na zrnkovou arabiku, máte garanci vždy čerstvě napražené kávy z celého světa. Zavedená společnost s historií sahající až do roku 2004 dováží prémiovou kávu z třiceti zemí a celkem padesáti plantáží z celého světa. Stoprocentní káva arabika v nabídce je samozřejmostí.

Skvělý dárek i nakopávač

Máte-li ve svém okolí někoho, komu černý voňavý mok připadá jako základ dne, pak věřte, že pořídit mu jako dárek balíček výběrové kávy je skvělý krok. Při určité výši objednávky získáte i další kávu zdarma a jiné zajímavé zvýhodnění. Chcete-li potěšit své kolegy v práci a zaměstnance, pak se informujte, jak funguje prodej kávy a další služby pro firmy. Díky letitým zkušenostem vám firma nabízí též dárková balení pro zákazníky, odborné poradenství a profesionální přístup a v neposlední řadě individuální podmínky bez závazků k odběrům. Kdo se chce přesvědčit o kvalitě, síle a vůních prvotřídní kávy, pak navštivte stánek, kavárnu či prodejnu stejné značky.

Chytrý e-shop s pestrou nabídkou

Káva online je nyní dostupná i pro kávomilce a náročné degustátory. Atraktivní nabídka je neustále doplňována nejnovějšími odrůdami s rozličnými vůněmi z dálek celého světa. Kromě zmiňovaných výhod vás nadchne třeba možnost kávového předplatného či bezkofeinová varianta stejně jako zelená zrnková arabika a další. K narozeninám a významným oslavám zajisté zapůsobíte i díky vkusným dárkovým poukazům a necháte obdarovaného vybrat si kávu přesně podle svého gusta – extra silnou, s vůní ovoce či krémovou pěnou. Firmy smí využít i reklamních balíčků kávy, s nimiž překvapí na Vánoce, jako poděkování za spolupráci i příjemnou pozornost kdykoliv během roku.

Podobné články