Cena zlata se může mezi jednotlivými prodejci lišit i o deset procent. Nepromarněte svou příležitost!

Máte stabilní a dobře placenou práci, přesto najednou máte hluboko do kapsy? Nejste žádnou výjimkou. Období blahobytu, které si obyvatelé Česka užívali ještě na začátku roku 2020, je definitivně pryč. Na vině je pandemie koronaviru, která poznamenala jak soukromé životy lidí, tak i ekonomiku. Omezování sociálních kontaktů, uzavírání vybraných provozoven i další opatření se výrazně podepsala na psychickém zdraví značného počtu lidí, mnoho podnikatelů navíc zaznamenalo nemalé ztráty a ocitlo se ve velkých finančních problémech. Inflace, která je jedním z důsledků utlumení ekonomiky, navíc zasáhla celou populaci.

Bojíte se o své úspory? Investiční zlato vám je ochrání!

Dlouhá léta si zodpovědně spoříte a nyní máte strach, že vaše úspory přijdou vniveč? Vaše obavy jsou rozhodně opodstatněné a vycházejí z reálného stavu v České republice. Koneckonců řada ekonomů varovala obyvatelstvo před blížící se inflací již před mnoha měsíci. V současnosti již nelze růst cen přehlédnout, zdražování se navíc týká zejména potravin, energií a dalších nezbytných potřeb. I v této nelehké době ale můžete zabránit znehodnocení svých peněz. Nesmíte je však nechat odpočívat na bankovním účtu, nezbytné je dobře je investovat. Spekulacím se raději vyhněte, vývoj akciového trhu dnes těžce odhadují i na slovo vzatí odborníci. A kryptoměny už jsou vyloženým hazardem. Pro velké procento Čechů představují opravdovou jistotu nemovitosti, jen málokdo ale disponuje částkou, za kterou si může pořídit dům či byt, aniž by musel k financování využít úvěr. Je tu však ještě další osvědčená možnost. Jedná se o investiční zlato. Právě zlato totiž vždy se ctí obstálo v nejrůznějších krizích v dávné i nedávné historii.

Chcete koupit investiční zlato? Zjistěte si, jaká je cena zlata u jednotlivých prodejců

Pořídit si investiční zlato je snadné. Nejprve si zjistěte, jaká je cena zlata na burze, potom si prostudujte nabídky prodejců. Zjistíte, že cena zlata se mezi některými prodejci může lišit až o deset procent. Zlaté slitky, které vyrobila česká mincovna, byste hledali marně, nedodává je ani slovenská mincovna. Většina zlatých slitků na českém trhu pochází ze Švýcarska.

Podobné články