Jak vyjádřit uznání?

Chystáte se uspořádat akci pro váš sportovní tým? V tomto případě vám jistě přijdou vhod medaile pro vítěze. Pořádá vaše obec oslavu výročí vzniku či jinou významnou událost? Nechte si vyrobit pamětní minci podle svého vlastního přání. A potřebujete-li jmenovky pro vaše zaměstnance nebo vedoucí pracovníky, i v této záležitosti se můžete obrátit na společnost Victoria – AG ART. Nespornou výhodou je také možnost okamžitého prodeje katalogového sortimentu v případě, kdy na produkty spěcháte a nemáte čas čekat na zakázkovou výrobu.

Pestrý výběr

V nabídce naleznete mnoho variant pamětních mincí, medailí, odznaků i jmenovek. Díky mnohaletým zkušenostem je grafické a rytecké studio AG ART schopno vytvořit zcela individuální a unikátní výrobky, které naplní vaše očekávání a splní vaše potřeby. Těchto služeb využívá i Olympijský výbor, Vláda ČR nebo různé sportovní kluby a svazy.

Pro všechny příležitosti

Medaile zákonitě patří k jakékoliv sportovní akci. Tomu, komu se ji povede získat, zůstane vzpomínka na celý život. Bez takovéhoto ocenění by tyto akce ztratily své kouzlo. To samé platí i v souvislosti s dalšími akcemi, jakými jsou oslavy výročí obce, firmy nebo různé připomínky důležitých událostí. Pro tyto případy se hodí zejména pamětní mince, které jsou oficiálním účastníkům akcí předávány v typické krabičce se sametovým lůžkem a jsou zároveň prostředkem k vyjádření poděkování a uznání.

Nejčastějším případem, kdy využijeme služeb zakázkové rytecké výroby, jsou ovšem jmenovky. Chceme-li, aby naši zaměstnanci byli označeni cedulkou se jménem, nevzhledné plastové kapsičky nejsou rozhodně tou nejlepší volbou. Klopu saka by měla zdobit vkusná jmenovka, která nejen umožní identifikaci pracovníka, ale zároveň vyjadřuje i respekt, který k jeho funkci chováme a celkově zvyšuje prestiž naší společnosti.

Podobné články