Lyžování ve Slovinsku je stále oblíbenější

Tatry, Krkonoše, Krušné hory, Šumava, ale také klidně Alpy. Dobře si zalyžovat je určitě cílem mnohých nadšenců do tohoto zimního sportu. Někdo zůstává věrný jedné lokalitě, jiný se rozhodl vyzkoušet všechny možnosti. A Slovinsko 2019 lyžování se může brzy stát vaší realitou.

Potěšení z lyžování Slovinsko na prvním místě

Možná se vám nejprve zdál nápad na uskutečnění 2019 lyžování Slovinsko poněkud bláznivý, ale stačí dojet na místo, abyste věděli, jak jste udělali dobře. Tato nejmenší z alpských zemí je na turisty velice dobře připravena. Zdejší lyžování se těší obrovské popularitě a má už za sebou dlouhou historii. Po příjezdu zjistíte, že hotel Kranjska Gora se stal skvělou volbou. Získali jste příjemné ubytování za rozumnou cenu, navíc s parádním výhledem na horskou přírodu. Lokalita vám umožňuje být za několik minut u sjezdovky, ale i v centru města. Lze si za poplatek zajistit i bydlení na pokoji s vaším zvířecím mazlíkem. V době, kdy nebudete zkoušet sjezdové a běžkařské tratě, zajděte si do restaurace a místní speciality. K dispozici máte také wellness a fitness centrum, solárium, saunu a jiné relaxační aktivity.

Lyžování ve Slovinsku s dostatkem sněhu

Je možné, že Kranjska Gora hotel vám poslouží jen jako místo na přespání, vždyť by byl hřích zůstávat mezi stěnami, když venku vás čeká tolik příjemných činností. Na dostatek sněhových srážek se spolehněte v období od Vánoc do konce března. Zkušení lyžaři se určitě nechají zlákat místem, kde se pravidelně konají světové soutěže. Jedná se například o Světový pohár mužů ve slalomu a obřím slalomu v Podkorenu. Nikdo vás nenutí rovnou překonávat světové rekordy, začátečníci tady naleznou nenáročné tratě, kde si vše nacvičí a vyzkouší. Děti uvítají speciální cvičný plácek. Kdo chce zkusit něco jiného, ať se vrhne na sáňkařskou dráhu, snowboard nebo skialpinismus.

Podobné články