Na motorce po celý rok? Není problém….

Že se na motorce nedá jezdit po celý rok? Nesmysl! Ani mráz nebo špatné počasí vás přeci nezastaví. Speciální kukla pod přilbu ochrání váš obličej pod přilbou. Proč je kukla tak účinná? Stojí za to si pořídit? Na tyto otázky vám odpoví následující článek…

Funkční kukla pod moto přilbu vás zaručeně ochrání

Nejedná se pouze o obyčejné oblečení, které má sloužit jen jako izolační vrstva. Díky kombinaci materiálů a funkčního navržení se jedná o kus oblečení, který se stane vaší druhou kůží, ale zároveň vás ochrání před vnějšími vlivy. Vnitřní termovrstva s mikrofliesem zajišťuje maximální tepelnou izolaci i v případě mrazu. Nemusíte se tak bát případných omrzlin, nebo nepříjemně namrzlé pokožky. Funkční část kukly pod přilbu zajišťuje membrána Windster, která nepropustí vítr, ale na druhou stranu je prodyšná a pomáhá s odvodem potu. Jednoduché zapínání a oblékání je pak zajištěno suchým zipem umístěným na přední straně kukly.


maska-celniOpravdu si ji musím pořídit?

Kukla pod přilbu je vhodná pro jezdce, kteří jezdí celoročně a v zimě se potřebují lépe chránit proti nepříznivému počasí a zimě. Také se velmi hodí pro všechny, kteří nemají integrální helmu, která zajišťuje dostatečný komfort během jízdy. Takže funkční kukla pod přilbou je vynikajícím doplněk do výbavy každého správného motorkáře. Pohodlí při jízdě jistě ocení každý bez výjimky. Už žádné studené oči a nadávky při špatném počasí. Jednoduše obléknete přilbu a můžete vyjet naprosto bez obav z počasí.

Kde kuklu seženu?

Moto přilba je něco, co má každý motorkář téměř v ten okamžik, co si pořídí motorku. Ovšem s kuklou pod přilbu je to jiné. To je doplňková výbava, která zpříjemňuje prožitek z jízdy a není povinná. Toto funkční termoprádlo pro jízdu v podzimních nebo zimních měsících seženete na internetu, kde jednoduše objednáte, počkáte než dorazí k vám domů a potom ji můžete rovnou vyzkoušet.

Podobné články