Ohňostroj nejen na silvestra. Kdy ho můžete odpálit během roku?

Ohňostroj je neodmyslitelně spjat s celou řadou slavnostních událostí. Kdy si jej během roku můžete vychutnat? Víte, co je třeba dodržet?  

Radost pro všechny svatebčany

Typickým příkladem je svatební party. Zatímco novomanželé jsou foceni za svitu jiskřiček ohňostroje, všichni ostatní si užívají radostný pohled na noční oblohu pokrytou tisíci světélky. Sestavený ohňostroj je tak radostí skutečně pro všechny svatebčany. Novomanželé za jeho pomocí mohou s fotografem vytvořit nezapomenutelné snímky pro své album. 

Žádost o ruku, na kterou se nezapomíná

Přejete si požádat o ruku svou vyvolenou, ale hledáte vhodný způsob, jak to provést? Co byste řekli efektnímu ohňostroji, který vytvoří jedinečnou atmosféru? Když jej doprovodíte písní, kterou má vaše partnerka ráda, podaří se vám dokonalé romantické gesto. Ohňostroj se stane vaším spojencem při krásném životním okamžiku. 

Oslava narozenin

Chcete, aby byl narozeninový den dokonalý až do samého závěru? Dopřejte oslavenci na jeho významný den ohňostroj. Obloha bude zářit jen a jen pro něj, a on se tak bude cítit jedinečně a slavnostně. 

Výročí si zaslouží speciální péči

Oslavit několik let společného života si opravdu žádá speciální přípravu. Vždyť je toho tolik, co jste již spolu zvládli a překonali. Trpělivost a toleranci, která dlouhodobý vztah provází, je třeba ocenit. Co byste řekli slavnostnímu ohňostroji, kdy si partneři mohou vychutnat, že je celá obloha slavnostně oděná na jejich počest? 

Na co si dát pozor

Ohňostroj si můžete vychutnat kdykoliv během roku. Můžete tak zpestřit oslavu nebo speciální den někomu blízkému, nebo si jej vychutnat při setkání s přáteli nebo firemním setkání. Pouze byste se vždy měli ujistit, jaké jsou vyhlášky v místě, kde jej odpalujete. Někdy je ohňostroj vyhrazen pouze pro jistou dobu během dne. 

Pyrotechnika neodmyslitelně patří k celé řadě událostí.

Podobné články