Pulze a jeho pozitivní vliv na uzavřené prostory

Mnoho z nás se celý rok těší na onu vysněnou ladovskou zimu. Zasněžená krajina a malebná vymrzlá zimní rána jsou však čím dál častěji spíše raritou a většina zimních měsíců se tak nese většinou v duchu vtíravé zimy, zataženého nebe a nečekaných přeháněk. Málokomu se proto při pohledu z okna chce vystrčit nos z domu a často si hledáme výmluvy proto zůstat v teple. Náš pobyt venku tak omezujeme na minimum a najednou si mnohem více rozmýšlíme i naše běžně velmi oblíbené aktivity jako je vychutnávání oblíbeného tabákového výrobku na čerstvém vzduchu. Opustit pohodlnou vyhřátou restauraci a jít si vychutnat svůj zvyk ven na mráz se nikomu nechce. Nemusí tomu tak ale být vždy. 

Jde to i jinak

Jednou z možností je samozřejmě se na čas rozloučit se svou zálibou. Dnes již však není třeba přistoupit na toto poněkud razantní řešení a opouštět oblíbený rituál, který je mnohdy spíše společenskou aktivitou než pouhým zvykem. Poslední dobou si totiž získaly popularitu elektronické alternativy, jejichž užívání mnoho restaurací a podniků akceptuje i ve vnitřních prostorách. Na rozdíl od běžných tabákových výrobků tato zařízení totiž neuvolňují klasický kouř, který jindy obtěžuje okolí. Mezi ty nejoblíbenější se v současné době řadí například Pulze, zařízení zahřívající tabák.

Každodenní parťák

Během užívání Pulze dochází k uvolňování nikotinu na základě zahřátí tabákové náplně. Na rozdíl od klasických výrobků zde nedochází zapalování náplně, a tudíž ani procesu hoření. Právě proces hoření má na svědomí většinu negativních vlivů, které bývají běžně připisovány klasickým výrobkům včetně nežádoucího vtíravého kouře. Při jeho užívání vám tak rozhodně nemusí dělat starosti zapáchající oblečení a vlasy. Absence kouře však má i mnoho dalších výhod. S Pulze také nemusíte řešit:

  1. Zažloutlé zuby a nehty
  2. Škrábání v krku

Samotné zařízení je uživatelsky velmi nenáročné. Stačí když ho jednou za čas zapojíte do nabíječky a můžete si ho s chutí vychutnávat dalších dvacet náplní. Může tak být vaším novým nenáročným parťákem pro každý den. Pulze také nabízí hned několik tabákových iD náplní, a to ve variantách:

  • Rich bronze
  • Balanced blue
  • Capsule polar
  • Ice
  • Polar green

Nepřízeň počasí tak pro vás nyní již nemusí představovat žádnou komplikaci.

Autor: Elena Gotfried

Podobné články