Tisk za hubičku

Začínáte podnikat nebo chcete na trhu více zviditelnit svou značku? Pak budete potřebovat kvalitní, cenově dostupnou a výhodnou reklamu. Nezapomínejte na psané slovo, které již stovky let nemá konkurenci. A pokud to máte kousek do Českých Budějovic, budete zaručeně nadšeni nabídkou firmy Printoo!

Vyberte si tisk letáků i brožur

Nejen v podnikání je občas potřeba vytisknout důležité materiály pro zaměstnance nebo obchodní partnery. Tiskárna České Budějovice si zakládá na kvalitním tisku, plnění požadavků zákazníků a vytváření brožur i letáků individuálně na míru. Díky tomu můžete představit svůj vlastní návrh nebo si nechat poradit od odborníků s praxí a doplnit brožury či letáky o motivační texty, slogany a loga. Tisk České Budějovice zaručeně využijete nejen pro firemní účely. Během studií budete potřebovat spolehlivého partnera pro tisk bakalářské anebo diplomové práce. Kromě samotného tisku vám Printoo nabízí i vazby, grafické návrhy a úpravy fotografií.

Nezapomínejte na vizitky

Mimo tisk letáků České Budějovice nabízí také zpracovávání vizitek v jednostranných i oboustranných verzích, a to na více než padesáti různých podkladech. Kvalitní a odolný papír můžete ponechat s ostrými nebo zaoblenými rohy, a dodat tak vizitkám zcela nový design.

Výhodné vizitky České Budějovice si můžete nechat zpracovat na počkání včetně tisku vlastního návrhu a nařezání. Nezapomínejte, že vizitky jsou nezbytnou výbavou každého obchodního zástupce, ředitele firmy nebo marketingového oddělení. Tyto zdánlivě nevýrazné papírové kartičky vám mohou zajistit nové kontrakty a jméno na trhu, a proto nesmí chybět žádné firmě! Tím ale nabídka tiskárny Printoo nekončí. Velmi moderní jsou fotoknihy vyrobené v jedinečném provedení na kvalitní papír. Budete mít překrásnou vzpomínku s vašimi nejlepšími fotkami zachycující významné okamžiky vašeho života.

Nejen fotokniha se hodí také jako dárek. Další individuální tiskařské a grafické služby jsou výzvou pro odborníky, kteří se poperou s každým požadavkem, a výsledek je vždy dokonalý – překrásné syté barvy na kvalitním papíře za rozumnou cenu.

Podobné články